« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ligi 3 puanla bitirmek istiyoruz

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Turkcell Süper Lig'i son maçta 3 puan alarak kapatmak istediklerini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Zeydan, ligi ilk 5'te bitirme şanslarının kalmadığını belirterek, hafta sonu karşılaşacakları Diyarbakırspor maçını kazanarak 7'nci sıradaki yerlerini korumak istediklerini kaydetti. Sivasspor maçında berabe kalınması sonucu kaybedilen iki puanın Eskişehirspor'u ilk beş hedefinin dışında bıraktığını ifade eden Zeydan, şöyle konuştu:

“Maçta hakemin kararları, sonucu etkiledi. Galibiyeti hakkettiğimiz maç beraberlikle sonuçlandı. Tribünlerimizde yaşanan olaylar da tüm camiamızı ayrıca üzdü. Bir daha böyle olayların yaşanmamasını diliyoruz. Son hafta Diyarbakır'da oynayacağımız maçı kazanarak ligi 7'nci sırada bitirmeyi ve önümüzdeki yıl için başlanan çalışmalara devam etmeyi planlıyoruz. Hedefimiz yeni sezonda daha çok mücadele eden futbolu keyif veren ve üst sıraları kovalayan, Eskişehirspor'un adına ve camiamızın büyüklüğüne yakışan bir takım kurmaktır. Turkcell Süper Lig'i son maçtan 3 puan alarak bitirmek istiyoruz.”

Zeydan, Batuhan Karadeniz transferiyle ilgili olarak da, “Çok önemli bir transfer oldu. Geçen sezonun ikinci yarısında takımımıza büyük katkı sağlamış bir oyuncu. Hem Eskişehir'i hem de taraftarımızı çok seviyor. Camiamız da kendisini bir evlat gibi görüp, değer veriyor. Burada çok başarılı olacağına inanıyorum”dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz