« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Ligde söz sahibi olacağız”

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Tarsus Belediyesi'nde Asbaşkan Hikmet Avşar, çok iyi ve kaliteli bir ekip oluşturduklarını belirterek, “Kurduğumuz takımla ligde söz sahibi olacağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Tarsus Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, sezonun ilk maçında Cumartesi günü Optimum TED Ankara Kolejliler ile deplasmanda karşılaşacak Tarsus Belediyesi'nde hazırlıkların sürdüğü belirtildi.

Asbaşkan Hikmet Avşar, çok iyi hazırlık dönemi geçirdiklerini bildirdi.

Sezon öncesi düzenlenen turnuvalarla takımdaki eksikleri tespit etme olanağını bulduklarını ve bunları gidererek lige hazır hale geldiklerini ifade eden Avşar, şunları kaydetti:

“Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum. Geçen sezon Tarsus Belediyesi olarak iyi bir dönem geçirdik. Türkiye Kupası'nda final oynayarak tarih yazdık. Şimdi yeni sezona bakıyoruz. Çok iyi ve kaliteli bir takım kurduk. Kurduğumuz takımla ligde söz sahibi olacağız. Bu kapsamda ilk maçımızı kazanarak lige iyi başlangıç yapmak istiyoruz.”

Antrenör Fırat Bozkurt da, yeni başarılara imza atmak istediklerini belirterek, “Genç, dinamik, karakterli ve istekli oyunculara sahibiz. Çalışmalarımızın karşılığını sezon içerisinde alacağımıza inanıyorum” ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz