« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ligde ikinci haftanın açılışı İnönü'de

Turkcell Süper Lig'e 2. haftanın açılış maçı saat 20.00'de Beşiktaş ile Gaziantepspor arasında BJK İnönü Stadı'nda oynanacak. F.Bahçe, Ankara deplasmanına giderken, G.Saray ise Kayserispor'u konuk edecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ve Lig (B)'de haftanın programı şöyle:

Bugün:
20.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (BJK İnönü)
12 Ağustos Cumartesi:
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
13 Ağustos Pazar:
19.00 Trabzonspor-Vestel Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Rize Atatürk)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
21.30 Galatasaray-Kayserispor (Ali Sami Yen)
20.00 Denizlispor-Konyaspor (Antalya Atatürk)
20.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Sakaryaspor-Antalyaspor (Sakarya Atatürk)

LİG (B)

1. Grup
12 Ağustos Cumartesi:
17.00 Etimesgut Şekerspor-Fatih Karagümrük (OSTİM)
13 Ağustos Pazar:
17.00 Eyüpspor-Küçükköyspor (Vefa)
17.00 OYAK Renaultspor-İnegölspor (Bursa Merinos)
17.00 Yalovaspor-Güngören Belediyespor (Yalova Atatürk)
17.00 Çanakkale Dardanelspor-Sarıyer (18 Mart)

2. Grup
12 Ağustos Cumartesi:

17.00 Fethiyespor-İzmirspor (Antalya Atatürk)
13 Ağustos Pazar:
17.00 Alanyaspor-Marmaris Belediyespor (Milli Egemenlik)
17.00 Tarsus İdmanyurdu-Nazilli Belediyespor (Burhanettin Kocamaz)
17.00 Muğlaspor-Turgutluspor (Muğla Atatürk)
17.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu (Buca)

3. Grup
13 Ağustos Pazar:
20.00 Kardemir Karabükspor-Pendikspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
17.00 Boluspor-Gebzespor (Bolu Atatürk)
17.00 Zeytinburnuspor-Çankırı Belediyespor (Zeytinburnu)
17.00 Darıca Gençlerbirliği-İstanbul Maltepespor (Darıca)
17.00 Kartalspor-Keçiörengücü (Kartal)

4. Grup
13 Ağustos Pazar:
17.00 Yeni Kırşehirspor-Tokatspor (Ahi)
17.00 Erzincanspor-Giresunspor (13 Şubat)
17.00 Pazarspor-Arsinspor (Pazar)
17.00 Ünyespor-Kırıkkalespor (Ünye)
17.00 Erzurumspor-Yimpaş Yozgatspor (Cemal Gürsel)

5. Grup
13 Ağustos Pazar:
17.00 Cizrespor-Siirtspor (Cizre)
19.30 Adana Demirspor-Şanlıurfa Belediyespor (5 Ocak-Seyircisiz)
17.00 Hatayspor-İskenderun Demirçelikspor (Antakya Atatürk)
17.00 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (11 Nisan)
17.00 GASKİ Spor-Adıyamanspor (GASKİ Spor Tesisleri)


Bunları da Beğenebilirsiniz