« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ligde 4 . hafta Beşiktaş-Konya maçıyla başlıyor

Turkcell Süper Ligi'ne 4. haftası bu akşam oynanacak Beşiktaş-Konyaspor maçıyla başlıyor. İnönü Stadı'ndaki maç saat 21.00'de başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
TURKCELL SÜPER LİGİ

Bugün:
21.00 Beşiktaş-Konyaspor (BJK İnönü)
26 Ağustos Cumartesi:
21.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen)
21.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
27 Ağustos Pazar:
21.00 Kayseri Erciyesspor-Kayserispor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
21.30 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya Atatürk)
21.00 Ankaragücü-Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Trabzonspor-Denizlispor (Hüseyin Avni Aker)
21.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Rize Atatürk)
21.45 Sakaryaspor-Fenerbahçe (Sakarya Atatürk)

TÜRK TELEKOM LİG (A)

26 Ağustos Cumartesi:
19.30 Samsunspor-Kocaelispor (Samsun 19 Mayıs)
27 Ağustos Pazar:
20.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Atatürk)
21.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak)
21.00 Malatyaspor-Kasımpaşa (Malatya İnönü)
17.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Diyarbakırspor (Cebeci İnönü)
17.30 Uşakspor-Türk Telekomspor (1 Eylül)
17.00 Mardinspor-Akçaabat Sebatspor (21 Kasım)
17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Orduspor (Atatürk Olimpiyat)
28 Ağustos Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Altay (Altay Alsancak)

LİG (B)

1. Grup
27 Ağustos Pazar:
17.30 OYAK Renault-Eyüpspor (Bursa Merinos)
17.30 Etimesgut Şekerspor-Küçükköyspor (OSTİM)
17.30 Yalovaspor-İnegölspor (Yalova Atatürk)
17.30 Dardanelspor-Fatih Karagümrük (18 Mart)
17.30 Güngören Belediyespor-Sarıyer (Mimar Yahya Baş)

4. Grup
26 Ağustos Cumartesi:

17.00 Pazarspor-Tokatspor (Pazar)
27 Ağustos Pazar:
17.00 Erzincanspor-Yeni Kırşehirspor (13 Şubat)
17.00 Ünyespor-Giresunspor (Ünye)
17.00 Erzurumspor-Arsinspor (Cemal Gürsel)
17.00 Kırıkkalespor-Yimpaş Yozgatspor (Fikret Karabudak)

5. Grup
26 Ağustos Cumartesi:

17.00 GASKİ Spor-İskenderun Demirçelikspor (GASKİ Spor Tesisleri)
27 Ağustos Pazar:
20.00 Adana Demirspor-Cizrespor (5 Ocak)
17.00 Hatayspor-Siirtspor (Antakya Atatürk)
17.00 Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor (11 Nisan)
17.00 Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor (Hanefi Mahçiçek)

Bunları da Beğenebilirsiniz