« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lig sonunda tabloya bakıp gerekeni yaparız

“Bu ligin, bu ülkenin rengi Trabzonspor’dur. Onsuz bir yarış düşünülemez. Bu sezon şu ana kadar istediğimizi elde edemesek de son haftaya kadar gerekenleri yapacağız. Saçma sapan haberler yapılıyor. Oluşacak duruma göre de gelecek adına şekillendirmeleri gerçekleştiririz.”

Ümit GENÇ
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ersun Yanal, bordo mavili takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi.
Sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini ifade eden Yanal, istifa ettiği ve yönetimin bunu kabul etmediği yönünde çıkan haberlere güldüğünü belirterek şunları söyledi:
“Medya hayatımızda önem taşıyan önemli pozisyona sahip. Medyanın yüklendiği yükümlülük bilgilendirme ve bunu doğru biçimde yapmaktır. Maalesef benim bile haberim olmadı. Başkanın hiç haberi olmadı. Saçma bir haber gündeme gelmiştir. Medyanın görevi manüplasyon yapmak değil, kamuoyunu yönlendirmek değil, bilgilendirmektir.”

FUTBOL TUHAF BİR OYUN”

LİGDE hedeflerinin üst sıralar olduğunu belirten Yanal, “Bize yakışan futbolu oynamak istiyoruz” dedi ve şöyle devam etti:
“Bazı maçlar istediğimiz gibi bitmedi. Bazı maçlarda da çok kötü oynamamıza rağmen puanlar aldık. Futbol böyle bir şey. Benim hedefim Trabzonspor’a başarılar kazandırmak, iyi bir takım yaratmak. Geleceğin planlarını da yapıyoruz. Trabzonspor bu ligin olmazsa olmazıdır. Trabzonspor’suz bir lig ve yarış düşünülemez. Sezonun son haftasına kadar her maçımızı kazanmak için sahaya çıkacağız.
Bunu da yapacak kadro ve güce sahibiz. Lig bitiminde de önümüzdeki tabloya başarak gelecek adına ne gerekiyorsa yerine getiririz” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz