Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lig bitiminde konuşacağım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik adamlık kariyerinde her zaman yüzde 51 tezini savunan F.Bahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ‘‘Futbol kamuoyu herşeyi çok iyi görüp değerlendiriyor. Önemli olan ligin bitimi. Ben o zaman konuşacağım’’ diyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin ilk yarı hesabı tuttu. Sezona yepyeni bir kadro ile giren ve ilk haftalarda istikrarsız bir grafik çizen Denizli, ligin geçen yıllara oranla daha çok çekişmeli geçtiğini ve hiçbir maçın artık garanti olmadığını söyledi.

Teknik adamlık kariyerinde her zaman yüzde 51 tezini savunan Denizli, bu sezon için de aynı iddiasını sürdürüyor. Sarı lacivertli takımın başına geçtiği ilk günden bu yana yüzde 51'den vazgeçmeyen Denizli, ikinci yarının da aynı heyecan içinde geçeceğini anlattı.

Devre arasına giren takımının rakiplerine oranla daha moralli olduğunu dile getiren Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Ben fazla konuşmak istemiyorum. Futbol kamuoyu herşeyi çok iyi görüp değerlendiriyor. Önemli olan ligin bitimi, ben o zaman konuşacağım.’’

Son haftalardaki maçlarının büyük bölümünü cuma günü oynayan Fenerbahçe'de Denizli'nin bir başka hesabı da tuttu. Her maç sonrasında ‘‘Biz işimizi bitirdik, şimdi rakiplerimizi bekleyeceğiz ve daha iyi analiz edeceğiz’’ diyen Denizli'nin beklentileri hep doğru çıktı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler