Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lig B fiksktürü çekildi

Lig B Kademe Müsabakaları 2007-2008 sezonu fikstürü Ankara'da çekildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Swissotel'de gerçekleştirilen kura çekimine Futbol Federasyonu yetkilileri ve kulüp temsilcileri katıldı. Lig B'de sezon 18-19 Ağustos tarihlerinde yapılacak maçlarla başlayacak. Ligde ilk yarı 14 Ekim 2007'de sona ererken, ikinci yarı ise 20-21 Ekim 2007'de yapılacak karşılaşmalarla start alacak. Lig B'de sezon 16 Aralık 2007 tarihinde sona erecek.
Daha sonra gruplarda oluşacak puan durumlarına göre Klasman ve Yükselme Grubu maçlarıyla lige devam edilecek.
Lig B'de ilk 9 haftanın fikstür çekimi şöyle oluştu:

1. GRUP

1. HAFTA
--------
Eyüpspor - Sarıyer
Gebzespor - Bozüyükspor
Zeytinburnuspor - Fatih Karagümrük
Dardanelspor - Güngören Belediyespor
Gaziosmanpaşa - İnegölspor

2. HAFTA
--------
Bozüyükspor - Zeytinburnuspor
Sarıyer - Gebzespor
Güngören Belediyespor - Gaziosmanpaşa
Fatih Karagümrük - Dardanelspor
İnegölspor - Eyüpspor

3. HAFTA
--------
Gebzespor - Eyüpspor
Zeytinburnuspor - Sarıyer
Dardanelspor - Bozüyükspor
Gaziosmanpaşa - Fatih Karagümrük
Güngören Belediyespor - İnegölspor

4. HAFTA
--------
Bozüyükspor - Gaziosmanpaşa
Sarıyer - Dardanelspor
Eyüpspor - Zeytinburnuspor
Fatih Karagümrük - Güngören Belediyespor
İnegölspor - Gebzespor

5. HAFTA
--------
Zeytinburnuspor - Gebzespor
Dardanelspor - Eyüpspor
Gaziosmanpaşa - Sarıyer
Güngören Belediyespor - Bozüyükspor
Fatih Karagümrük - İnegölspor

6. HAFTA
--------
Bozüyükspor - Fatih Karagümrük
Sarıyer - Güngören Belediyespor
Eyüpspor - Gaziosmanpaşa
Gebzespor - Dardanelspor
İnegölspor - Zeytinburnuspor

7. HAFTA
--------
Dardanelspor - Zeytinburnuspor
Gaziosmanpaşa - Gebzespor
Güngören Belediyespor - Eyüpspor
Fatih Karagümrük - Sarıyer
İnegölspor - Bozüyükspor

8. HAFTA
--------
Sarıyer - Bozüyükspor
Eyüpspor - Fatih Karagümrük
Gebzespor - Güngören Belediyespor
Zeytinburnuspor - Gaziosmanpaşa
Dardanelspor - İnegölspor

9. HAFTA
--------
Bozüyükspor - Eyüpspor
Gaziosmanpaşa - Dardanelspor
Güngören Belediyespor - Zeytinburnuspor
Fatih Karagümrük - Gebzespor
İnegölspor - Sarıyer

2. GRUP

1. HAFTA
--------

Uşakspor - Fethiyespor
Alanyaspor - Bucaspor
Turgutluspor - Adana Demirspor
İzmirspor - Mersin İdmanyurdu
Marmaris Bld. Gençlikspor - Afyonkarahisarspor

2. HAFTA
--------

Bucaspor - Turgutluspor
Fethiyespor - Alanyaspor
Mersin İdmanyurdu - Marmaris Bld. Gençlikspor
Adana Demirspor - İzmirspor
Afyonkarahisarspor - Uşakspor

3. HAFTA
--------

Alanyaspor - Uşakspor
Turgutluspor - Fethiyespor
İzmirspor - Bucaspor
Marmaris Bld. Gençlikspor - Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu - Afyonkarahisarspor

4. HAFTA
--------

Bucaspor - Marmaris Bld. Gençlikspor
Fethiyespor - İzmirspor
Uşakspor - Turgutluspor
Adana Demirspor - Mersin İdmanyurdu
Afyonkarahisarspor - Alanyaspor

5. HAFTA
--------

Turgutluspor - Alanyaspor
İzmirspor - Uşakspor
Marmaris Bld. Gençlikspor - Fethiyespor
Mersin İdmanyurdu - Bucaspor
Adana Demirspor - Afyonkarahisarspor

6. HAFTA
--------

Bucaspor - Adana Demirspor
Fethiyespor - Mersin İdmanyurdu
Uşakspor - Marmaris Bld. Gençlikspor
Alanyaspor - İzmirspor
Afyonkarahisarspor - Turgutluspor

7. HAFTA
--------

İzmirspor - Turgutluspor
Marmaris Bld. Gençlikspor - Alanyaspor
Mersin İdmanyurdu - Uşakspor
Adana Demirspor - Fethiyespor
Afyonkarahisarspor - Bucaspor

8. HAFTA
--------

Fethiyespor - Bucaspor
Uşakspor - Adana Demirspor
Alanyaspor - Mersin İdmanyurdu
Turgutluspor - Marmaris Bld. Gençlikspor
İzmirspor - Afyonkarahisarspor

9. HAFTA
--------

Bucaspor - Uşakspor
Marmaris Bld. Gençlikspor - İzmirspor
Mersin İdmanyurdu - Turgutluspor
Adana Demirspor - Alanyaspor
Afyonkarahisarspor - Fethiyespor

3. GRUP

1. HAFTA
--------

Etimesgut Şekerspor - Tepecik Belediyespor
Küçükköyspor - Pendikspor
Bugsaş Spor - Kırıkkalespor
Maltepespor - Kırşehirspor
Alibeyköy - Türk Telekomspor

2. HAFTA
--------

Pendikspor - Bugsaş Spor
Tepecik Belediyespor - Küçükköyspor
Kırşehirspor - Alibeyköy
Kırıkkalespor - Maltepespor
Türk Telekomspor - Etimesgut Şekerspor

3. HAFTA
--------

Küçükköyspor - Etimesgut Şekerspor
Bugsaş Spor - Tepecik Belediyespor
Maltepespor - Pendikspor
Alibeyköy - Kırıkkalespor
Kırşehirspor - Türk Telekomspor

4. HAFTA
--------

Pendikspor - Alibeyköy
Tepecik Belediyespor - Maltepespor
Etimesgut Şekerspor - Bugsaş Spor
Kırıkkalespor - Kırşehirspor
Türk Telekomspor - Küçükköyspor

5. HAFTA
--------

Bugsaş spor - Küçükköyspor
Maltepespor - Etimesgut Şekerspor
Alibeyköy - Tepecik Belediyespor
Kırşehirspor - Pendikspor
Kırıkkalespor - Türk Telekomspor

6. HAFTA
--------

Pendikspor - Kırıkkalespor
Tepecik Belediyespor - Kırşehirspor
Etimesgut Şekerspor - Alibeyköy
Küçükköyspor - Maltepespor
Türk Telekomspor - Bugsaş Spor

7. HAFTA
--------

Maltepespor - Bugsaş Spor
Alibeyköy - Küçükköyspor
Kırşehirspor - Etimesgut Şekerspor
Kırıkkalespor - Tepecik Belediyespor
Türk Telekomspor - Pendikspor

8. HAFTA
--------

Tepecik Belediyespor - Pendikspor
Etimesgut Şekerspor - Kırıkkalespor
Küçükköyspor - Kırşehirspor
Bugsaş Spor - Alibeyköy
Maltepespor - Türk Telekomspor

9. HAFTA
--------

Pendikspor - Etimesgut Şekerspor
Alibeyköy - Maltepespor
Kırşehirspor - Bugsaş Spor
Kırıkkalespor - Küçükköyspor
Türk Telekomspor - Tepecik Belediyespor

4. GRUP

1. HAFTA
--------
Çankırı Belediyespor - Yimpaş Yozgatspor
Kardemir Demirçelik Karabükspor - Arsinspor
Değirmenderespor - Akçaabat Sebatspor
Araklıspor - Erzurumspor
Pazarspor - Erzincanspor

2. HAFTA
--------
Arsinspor - Değirmenderespor
Yimpaş Yozgatspor - Kardemir Demirçelik Karabükspor
Erzurumspor - Pazarspor
Akçaabat Sebatspor - Araklıspor
Erzincanspor - Çankırı Belediyespor

3. HAFTA
--------
Kardemir Demirçelik Karabükspor - Çankırı Belediyespor
Değirmenderespor - Yimpaş Yozgatspor
Araklıspor - Arsinspor
Pazarspor - Akçaabat Sebatspor
Erzurumspor - Erzincanspor

4. HAFTA
--------
Arsinspor - Pazarspor
Yimpaş Yozgatspor - Araklıspor
Çankırı Belediyespor - Değirmenderespor
Akçaabat Sebatspor - Erzurumspor
Erzincanspor - Kardemir Demirçelik Karabükspor

5. HAFTA
--------
Değirmenderespor - Kardemir Demirçelik Karabükspor
Araklıspor - Çankırı Belediyespor
Pazarspor - Yimpaş Yozgatspor
Erzurumspor - Arsinspor
Akçaabat Sebatspor - Erzincanspor

6. HAFTA
--------
Arsinspor - Akçaabat Sebatspor
Yimpaş Yozgatspor - Erzurumspor
Çankırı Belediyespor - Pazarspor
Kardemir Demirçelik Karabükspor - Araklıspor
Erzincanspor - Değirmenderespor

7. HAFTA
--------
Araklıspor - Değirmenderespor
Pazarspor - Kardemir Demirçelik Karabükspor
Erzurumspor - Çankırı Belediyespor
Akçaabat Sebatspor - Yimpaş Yozgatspor
Erzincanspor - Arsinspor

8. HAFTA
--------
Yimpaş Yozgatspor - Arsinspor
Çankırı Belediyespor - Akçaabat Sebatspor
Kardemir Demirçelik Karabükspor - Erzurumspor
Değirmenderespor - Pazarspor
Araklıspor - Erzincanspor

9. HAFTA
--------
Arsinspor - Çankırı Belediyespor
Pazarspor - Araklıspor
Erzurumspor - Değirmenderespor
Akçaabat Sebatspor - Kardemir Demirçelik Karabükspor
Erzincanspor - Yimpaş Yozgatspor

5. GRUP

1. HAFTA
--------

Tarsus İdmanyurdu - Hatayspor
Adanaspor - Şanlıurfaspor
Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor - Kahramanmaraşspor
Şanlıurfa Belediyespor - GASKİ Spor
İskenderun Demirçelikspor - Adıyamanspor

2. HAFTA
--------

Şanlıurfaspor - Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor
Hatayspor - Adanaspor
GASKİ Spor - İskenderun Demirçelikspor
Kahramanmaraşspor - Şanlıurfa Belediyespor
Adıyamanspor - Tarsus İdmanyurdu

3. HAFTA
--------

Adanaspor - Tarsus İdmanyurdu
Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor - Hatayspor
Şanlıurfa Belediyespor - Şanlıurfaspor
İskenderun Demirçelikspor - Kahramanmaraşspor
GASKİ Spor - Adıyamanspor

4. HAFTA
--------

Şanlıurfaspor - İskenderun Demirçelikspor
Hatayspor - Şanlıurfa Belediyespor
Tarsus İdmanyurdu - Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor
Kahramanmaraşspor - GASKİ Spor
Adıyamanspor - Adanaspor

5. HAFTA
--------

Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor - Adanaspor
Şanlıurfa Belediyespor - Tarsus İdmanyurdu
İskenderun Demirçelikspor - Hatayspor
GASKİ Spor - Şanlıurfaspor
Kahramanmaraşspor - Adıyamanspor

6. HAFTA
--------

Şanlıurfaspor - Kahramanmaraşspor
Hatayspor - GASKİ Spor
Tarsus İdmanyurdu - İskenderun Demirçelikspor
Adanaspor - Şanlıurfa Belediyespor
Adıyamanspor - Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor

7. HAFTA
--------

Şanlıurfa Belediyespor - Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor
İskenderun Demirçelikspor - Adanaspor
GASKİ Spor - Tarsus İdmanyurdu
Kahramanmaraşspor - Hatayspor
Adıyamanspor - Şanlıurfaspor

8. HAFTA
--------

Hatayspor - Şanlıurfaspor
Tarsus İdmanyurdu - Kahramanmaraşspor
Adanaspor - GASKİ Spor
Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor - İskenderun Demirçelikspor
Şanlıurfa Belediyespor - Adıyamanspor

9. HAFTA
--------

Şanlıurfaspor - Tarsus İdmanyurdu
İskenderun Demirçelikspor - Şanlıurfa Belediyespor
GASKİ Spor - Diyarbakır B.Ş. DİSKİ Spor
Kahramanmaraşspor - Adanaspor
Adıyamanspor - Hatayspor

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler