« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lig A'nın isim sponsoru resmen Türk Telekom

Lig A'nın yeni sponsoru Türk Telekom oldu. Doğan TV Center'da yapılan törenle Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Paul Doany ile Doğan Yayın Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla yeni sezonda Lig A, “Türk Telekom Lig A” adıyla gerçekleştirilecek.
Bu arada, sponsorluk anlaşmasının 1 artı 2 yıllık olduğu açıklandı.

İmza töreninde açıklamada bulunan Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Paul Doany, Türk Telekom'un uzun süredir sporu desteklediğini belirterek, “Türk Telekom futbol, basketbol ve voleybolda faaliyet gösteriyor. İletişimde altyapı sağlayıcısı olarak, tüm Türkiye'yi kapsayan Lig A'dan yeni yeteneklerin çıkmasını istiyoruz. Önemli olan ulusal futbolun yaratılmasıdır” dedi.

Doğan Yayın Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ise daha önce futbolun kalbinin attığı Lig A'yı destekleme kararı aldıklarını vurgulayarak, “Şimdi 130 yıllık geçmişe sahip Türkiye'nin en önemli kuruluşu olan Türk Telekom'un buraya destek vermesi bizi memnun ediyor. İsim hakkını yaptığımız anlaşmayla Türk Telekom'a devredeceğiz” dedi.

Öte yandan, imza törenine Futbol Federasyonu adına başkan vekili Kemal Kapulluoğlu ile genel sekreter Lütfi Arıboğan da katıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz