« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lig A’nın sponsoru Türk Telekom

Doğan Medya Grup Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ile Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Paul Doany, 1 artı 2 yıllık sponsorluk anlaşmasını imzaladı. Lig A’nın adı "Türk Telekom Lig A" oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
LİG A’nın yeni sponsoru Türk Telekom oldu. Doğan TV Center’da yapılan törenle Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Paul Doany ile Doğan Medya Grup Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, sponsorluk anlaşmasını imzaladılar. Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla yeni sezonda Lig A, "Türk Telekom Lig A" adıyla gerçekleştirilecek.

Yeni yetenekler çıkmalı

1 artı 2 yıllık olan sponsorluk anlaşmasının imza töreninde açıklamada bulunan Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Paul Doany, Türk Telekom’un uzun süredir sporu desteklediğini belirterek, "Türk Telekom futbol, basketbol ve voleybolda faaliyet gösteriyor. İletişimde alt yapı sağlayıcısı olarak, tüm Türkiye’yi kapsayan Lig A’dan yeni yeteneklerin çıkmasını istiyoruz. Önemli olan ulusal futbolun yaratılmasıdır" dedi.

İsim hakkı devredildi

Doğan Medya Grup Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ise daha önce futbolun kalbinin attığı Lig A’yı destekleme kararı aldıklarını belirterek, "Şimdi 130 yıllık geçmişe sahip Türkiye’nin en önemli kuruluşu olan Türk Telekom’un buraya destek vermesi bizi memnun ediyor. İsim hakkını yaptığımız anlaşmayla Türk Telekom’a devredeceğiz" diye konuştu. İmza törenine Futbol Federasyonu adına başkan vekili Kemal Kapulluoğlu ile genel sekreter Lutfi Arıboğan da katıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz