« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lider'in konuğu Gençler

Birinci Süper Lig'de 24. hafta programı belli oldu. Yarın Trabzonspor, Sakaryaspor'la Hüseyin Avni Aker'de saat 16.00'da, Galatasaray da saat 19.00'da İstanbulspor'la karşılaşacak. Lider F.Bahçe ise haftanın kapanış maçında G.Birliği'ni ağırlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

24. hafta maçlarının programı şöyle:
  
BİRİNCİ SÜPER LİG

  
    Yarın:
    16.00 Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)
    16.00 Konyaspor-Malatyaspor (Konya Atatürk)
    16.00 Trabzonspor-Sakaryaspor (Hüseyin Avni Aker)
    19.00 İstanbulspor-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)  
    13 Mart Pazar:
    14.00 Çaykur Rizespor-Akçaabat Sebatspor (Rize Atatürk)
    16.00 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
    19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
    14.00 Samsunspor-Kayserispor (Samsun 19 Mayıs)
    14.00 Diyarbakırspor-Gaziantepspor (Diyarbakır Atatürk)

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
 
    Yarın:

    13.00 Antalyaspor-Vestel Manisaspor (Atatürk)
    13.30 Altay-Mersin İdmanyurdu (Alsancak)
    13 Mart Pazar:
    13.30 Karagümrük Kyoto-Elazığspor (Vefa)
    13.30 Sivasspor-Karşıyaka (4 Eylül)
    13.30 Türk Telekomspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Macunköy)
    13.00 Kayseri Erciyesspor-Bursaspor (Atatürk)
    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Kocaelispor (Şehir)
    13.30 Sarıyer-Mardinspor (Yusuf Ziya Öniş)
    13.30 Çanakkale Dardanelspor-Adanaspor (18 Mart) 
         
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

  
    (A) Grubu:
    Yarın:

    13.30 Güngören Belediyespor-Bucaspor (Mimar Yahya Baş)
    13 Mart Pazar:
    13.30 Küçükköyspor-Çorluspor (Küçükköy)
    13.30 Muğlaspor-Göztepe (Atatürk)
    13.30 Aydınspor-OYAK Renault (Mukan Perinçek)
    13.30 Yıldırım Bosnaspor-Alanyaspor (Çetin Emeç)
    13.30 Bursa Merinosspor-Uşakspor (Veledrom Dış Saha)
    13.30 İzmirspor-Nazilli Belediyespor (Alsancak)
    13.30 İnegölspor-Marmaris Belediyespor (İnegöl-Seyircisiz)      
     
    (B) Grubu:
    13 Mart Pazar:

    13.30 Zonguldakspor-Yalovaspor (Karaelmas K. Köksal)
    13.30 Eskişehirspor-Ünyespor (Atatürk)
    13.30 Çankırı Belediyespor-Kartalspor (Atatürk)
    13.30 Ankara Demirspor-Kardemir Karabükspor (Cebeci İnönü)
    13.30 İstanbul Maltepespor-Kırıkkalespor (Maltepe-Seyircisiz)
    13.30 Orduspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (19 Eylül)
    13.30 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Darıca Gençlerbirliği (Beylerbeyi 75. Yıl)
              
    (C) Grubu:
    13 Mart Pazar:

    13.30 Batman Petrolspor-Hatayspor (16 Mayıs)
    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Şanlıurfaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
    13.30 Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor (Atatürk)
    13.30 Karamanspor-Erzincanspor (Kemal Kaynaş)
    13.30 Adana Demirspor-Aksarayspor (5 Ocak)
    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Osmaniyespor (Tarsus İdmanyurdu Tesisleri)
    13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Erzurumspor (11 Nisan)
    13.30 Yeni Kırşehirspor-Siirtspor (Ahi)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz