« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Liderimiz yoktu

Beşiktaş Teknik Direktörü, V.Manisa yenilgisini futbolcuların beceriksizliğine bağlayıp, hesabının sahada oynayanlar tarafından verilmesi gerektiğini belirttti. Fransız çalıştırıcı, Delgado’nun yokluğunu hissettiklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Jean Tigana,V.Manisa yenilgisini orta sahada lidersiz oynamalarına ve futbolcularının isteksizlik ve beceriksizliğine bağlarken transfere ihtiyacı olduğunu ima etti. Fransız çalıştırıcı, "Maçta orta sahada diğer oyuncuları oynatabilecek bir lidere ihtiyacımız vardı. Delgado’nun oynamamasıyla orta sahada oyun kurma eksikliğini hissettik tabii. Uzun süredir söylediğim bir şey var; büyük rakiplere karşı savaşabilmek için ekip lazım. Hala takımda eksik var" dedi.

Tigana, "Sol kanada oyuncu alacak mısınız?" sorusuna "Tam takım olabilmemiz için bir veya iki oyuncuya daha ihtiyacımız var. Sabırlı olmak ve çalışmak lazım" karşılığı verdi.

Bir şey yapmadık

Tigana,
Manisa’da çok kötü bir ilk yarı çıkardıklarını belirtirken şöyle konuştu:

"Topla çıkmayı, oyun kurmayı denemedik, bir şey yapmadık. Biraz oyunculara sormak lazım bunun nedenini. İkinci yarı daha iyiydik ama kale önünde eksikliğimiz vardı. Güzel toplar vardı, bitirici hamleleri yapamadık. Dışarıda değil, sahanın içinde oyuncuların hırsla bitirici, becerikli olması lazım. Geçen sezon burada kazanmıştık mesela. Ama bu sene kötü başladık. Cuma günü önemli bir maç var bizim için. Bu hataları tekrarlamamamız lazım."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler