« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lideri değiştirebiliriz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbulspor Teknik Direktörü Saffet Susiç, hafta sonu lider Galatasaray ile oynayacakları maçta en az 1 puan hesabı yaptıklarını belirterek, ‘‘Pazar akşamı lider değişebilir’’ dedi.

Sakatlar sorun

İstanbulspor'da hafta sonu oynanacak Galatasaray maçı öncesi sakatlar teknik heyeti düşündürüyor, ancak sarı siyahlılar yine de umutlu ve iddialı konuşuyor. Teknik direktör Saffet Susiç, en azından beraberlik hesapları yaptıklarını belirterek, ‘‘Pazar akşamı lider değişebilir’’ dedi.

Favori G.Saray ama...

Susiç, liderle oynamanın kolay olmadığını ancak kendilerinin de hafife alınacak bir takım olmadığına değinerek, ‘‘Maçın favorisi Galatasaray, ancak bizim gücümüz de ortada. Biz prestij için oynayacağız. Eksiklerimiz var, bunlar mazeret olamaz. En az bir puan için sahaya çıkacağız’’ diye konuştu.

Takım için oynarız

Kaptan Oğuz, ‘‘Aykut ve Oğuz, F.Bahçe için oynayacak’’ diye demeçler verildiğini belirterek, ‘‘Böyle şey olamaz. Biz tüm takım olarak İstanbulspor için oynayacağız. Şimdiye kadar da hep öyle oynadık’’ dedi. Geçen hafta Altay maçında sakatlanan Aykut ve Gökhan, G.Saray maçında oynayamıyor. Nesim ve Emre'nin ise oynama ihtimalinin az olduğu öğrenildi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler