Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lideri ben bile değiştiremem

Feldkamp, "Takımım bilhassa kondisyon olarak çok iyi bir performans ortaya koydu. Kendilerini övüyorum. Söyleyecek bir şey yok. Mutluyum. Benim konuşmalarım bile lideri değiştirmez" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, yeniden liderlik koltuğuna oturmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Söyleyecek bir şey yok. Mutluyum. Benim konuşmalarım bile lideri değiştirmez" dedi. Feldkamp son anda buldukları golün çok şanslı olduğunu dile getirirken şöyle konuştu: "İkinci yarının hemen başında aldığımız o darbeyi gerek oyun olarak, gerek mücadele olarak hazmedebildik. Takımım bilhassa kondisyon olarak çok iyi bir performans ortaya koydu. Kendilerini övüyorum.

Takımım mükemmeldi

İsmael Bouzid genç bir oyuncu zor bir görev üstlenmişti. İyi bir oyundan sonra da yaptığı o hatayı tabii ki burada bazı özürlerle kapatmak mümkün değil. Belki de son ana kadar içimizde en çok üzülen İsmael’di. Gole en çok sevinen de o oldu. Bence takımın performansı mükemmeldi. Forvet çok iyi çalıştı. Nonda ve Ümit zaman zaman defansa bile yardımcı oldular. Yardımcılarımla konuştum, Hasan’ın o görevi yapabileceğini söyledi, o da görevini yaptı."

Bunları da Beğenebilirsiniz