Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lider Karedeniz'de puan arıyor

Süper Lig’in 29. haftasının açılış maçında lider F.Bahçe, bu akşam deplasmanda Ç.Rizespor'la karşılaşıyor. Rize Atatürk Stadı’nda oynanacak olan mücadeleyi Cem Papila yönetecek. Saat 20.00’de başlayacak maç, Lig Tv'den naklen yayınlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli takımda sakatlıkları devam eden Mehmet Yozgatlı ile Kemal takımdaki yerlerini alamazken, ev sahibi Ç.Rizespor'da sakat vecazlı oyuncu bulunmuyor.


Teknik Direktör Tevfik Lav'ın ölümü nedeniyle ertelenen Samsunspor-Konyaspor maçı dışında, 29. haftanın programı şöyle:

SÜPER LİG

Ç.RİZE
Murat Şahin
Kürşat
Ahmet
Koray
Serkan
Cem Baki
Şener
Zafer
Victoria
Saffet
Okan
FENERBAHÇE
Volkan
Ali Güneş
Fatih
Luciano
Petkov
Serhat
Ümit Özat
Aurelio
Tuncay
Nobre
Hooijdonk
STAT: ATATÜRK
SAAT: 20.00
HAKEM: Cem PAPİLA
TV: LİG TV
Bugün:
    20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Rize Atatürk)
  
 10 Nisan Cumartesi:
    14.30 İstanbulspor-Elazığspor (Mimar Yahya Baş)
    14.30 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)
    14.30 Akçaabat Sebatspor-Adanaspor (Akçaabat Fatih)
    19.00 Ankaragücü-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
  
 11 Nisan Pazar:
    19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)
    14.30 Malatya-Diyarbakırspor (Malatya İnönü)
    14.30 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)
                       
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
   
    10 Nisan Cumartesi:
    12.00 Sakaryaspor-Karşıyaka (Adapazarı Atatürk)
    14.30 Adana Demirspor-Yimpaş Yozgatspor (5 Ocak)
    14.30 İzmirspor-Kayseri Erciyesspor (Alsancak)
    14.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Vestel Manisaspor (BayrampaşaÇetin Emeç)
    11 Nisan Pazar:
    12.00 Kocaelispor-Türk Telekomspor (İsmetpaşa)
    14.30 Kayserispor-Antalyaspor (Kayseri Atatürk)
    14.30 Altay-Göztepe (İzmir Atatürk)
    14.30 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Mersin İdmanyurdu (Aktepe)
    14.30 Sivasspor-Çanakkale Dardanelspor (4 Eylül)  
   
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
   
    (A) Grubu:

    11 Nisan Pazar:
    14.30 Güngören Belediyespor-Küçükköyspor (Mimar Yahya Baş)
    14.30 Uşakspor-Sidespor (1 Eylül)
    14.30 Çorluspor-İnegölspor (General Basri Saran)
    14.30 Eskişehirspor-Bucaspor (Eskişehir Atatürk)
    14.30 Mustafakemalpaşaspor-Şekerspor (Mustafakemalpaşa)
    14.30 Muğlaspor-Yıldırım Bosnaspor (Muğla Atatürk)
    14.30 Aydınspor-Marmaris Belediyespor (Mukan Perinçek)
    14.30 Karagümrük Kyoto-Bursa Merinosspor (Vefa)
     
    (B) Grubu:
    11 Nisan Pazar:
    14.30 Yeni Kırşehirspor-Kırıkkalespor (Ahi)
    14.30 Ankara Demirspor-Bulancakspor (Cebeci İnönü)
    14.30 Zonguldakspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Şehir)
    14.30 Darıca Gençlerbirliği-Sarıyer (Darıca)
    14.30 Çankırı Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Çankırı Atatürk)
    14.30 Eyüpspor-Amasyaspor (Eyüp)
    14.30 İstanbul Maltepespor-Gümüşhanespor (Maltepe)
    14.30 Yalovaspor-Orduspor (Yalova Atatürk)
   
    (C) Grubu:
    11 Nisan Pazar:

    14.30 Adıyamanspor-Erzurumspor (Adıyaman Atatürk)
    14.30 Iğdırspor-Cizrespor (Iğdır-Seyircisiz)
    14.30 Hatayspor-Batman Petrolspor (Antakya Atatürk)
    14.30 Mersin Mezitlispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Tevfik Sırrı Gür)
    14.30 Aksarayspor-Osmaniyespor (Aksaray Atatürk)
    14.30 Şanlıurfa Belediyespor-Erzincanspor (11 Nisan)
    14.30 Mardinspor-Şanlıurfaspor (21 Kasım-Seyircisiz)
    14.30 Tarsus İdmanyurdu-Siirtspor (Tarsus)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler