Teknoloji Haberleri

  LG TWINWash Türkiye'de satışta!

  Hürriyet Haber
  14.06.2017 - 12:35 | Son Güncelleme:

  LG Electronics, son model TWINWash çamaşır makinesini Haziran ayı itibariyle Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuyor. Çamaşır yıkama alışkanlıklarına farklı bir boyut getiren ve iki farklı çamaşır grubunun aynı anda yıkanmasına imkan sağlayan LG TWINWash, evdeki ihtiyaçları karşılamak için gereken yıkama süresini de önemli ölçüde azaltıyor.

  TWINWash teknolojisi sayesinde iki farklı çamaşır grubunu sahip olduğu iki farklı makinede aynı anda yıkayabilen çamaşır makinesi, kullanıcıların yeni gözdesi olacak.

  LG Electronics Türkiye, Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Beyaz eşya alanında çığır açan ve tamamen yeni bir konsepte sahip bu ürünümüzü Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. LG TWINWash’un kullanıcılara sunduğu özellikler sayesinde ev işleri artık çok daha kolaylaşıyor. Kullanıcılarımızın hayatına rahatlık katan ileri teknolojiyi ve inovatif fikirleri üretmekteki kararlılığımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

  LG, çok sayıda çamaşırın eşzamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TWINWash teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı inovasyon sayesinde kullanıcılar üstteki ana makinede ve alt kısımdaki mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkayabiliyorlar. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük boyutlu çamaşır yükünü üstlenirken, TWINWash Mini ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Bu ekstra yıkama bölmesi kullanıcılara tam bir yıkama yükü birikinceye kadar beklemek zorunda kalmadan daha küçük boyutlu yükleri yıkama imkanı sunuyor. Ayrıca, TWINWash Mini makinesi, iç çamaşırı veya bebek kıyafetleri gibi narin ve özel ürünler için yıkama seçeneği oluşturuyor. En önemlisi ise bu bölme sayesinde kullanıcılar birden çok çamaşır grubunu aynı anda ve ayrı ayrı yıkayarak büyük bir zaman tasarrufu sağlıyorlar.

  LG’nin hızlı yıkama teknolojisi TurboWash 2.0 sayesinde ön tarafta bulunan ikili püskürtme ünitesi ile kıyafetlere doğrudan konsantre deterjan karışımı püskürtülüyor. Kazanın üst tarafındaki yüksek basınçlı püskürtme üniteleri tarafından yüksek devirli programlarda püskürtülen su partikülleri sayesinde çok daha hızlı bir durulama süreci sağlanıyor. Bu sayede pamuklu program 30 dakikadan daha fazla bir süre kısaltılmış oluyor.

  TurboSteam özelliği ile kurutma evresinde kıyafetlere püskürtülen sıcak buhar sayesinde kurutmama veya aşırı kurutma sorunu ortadan kalkıyor, kıyafetlerin çekmesi engelleniyor ve kırışıklıkları açıyor.

  Ürünün fiyatı 7999 TL.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı