Teknoloji Haberleri

  LG Optimus One Türkiye'de

  Hürriyet Haber
  14.02.2011 - 14:23 | Son Güncelleme:

  Piyasaya çıktıktan 2 ay sonra 2 milyon satış rakamına ulaşan LG Optimus One, ücretsiz navigasyon uygulaması Ndrive ile birlikte artık Türkiye’de...

  LG Electronics (LG), çok yönlü ve güçlü LG Optimus One’ı, ücretsiz navigasyon uygulaması Ndrive ile birlikte Türkiye’de satışa sunuyor. LG Optimus One alanlar, aynı zamanda ücretsiz araç tutucunun da sahibi olacaklar ve Ndrive uygulamasını araçlarında rahatça kullanabilecekler.
   
  Google’ın en son işletim sistemi Android 2.2 “Froyo” versiyonu ile çalışan ilk akıllı telefonlardan biri olan Optimus One; hızlı internet taraması, web sayfası yükleme ve birden çok uygulama yapma şansı sunuyor. Optimus One aynı zamanda yüz izleme ve gülümseme tanıma özelliklerine sahip fotoğraf makinesi, 3.2 inç genişliğinde HVGA ekran ve uzun ömürlü 1500mAh kapasiteli pilinin yanı sıra, özel LG tasarımlı kullanıcı arabirimi, Google Map ve Google Voice Search (Google Sesli Arama) özellikleri ile de dikkat çekiyor. Ayrıca Wi-Fi Hotspot özelliği ile Optimus One’ı kablosuz modeme dönüştürerek Wifi bağlantısı olan 5 cihazın internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
   
  Ayrıca, Microsoft Exchange sunucunuzu Optimus One ile kolayca yönetebilir, takviminize kolayca erişebilir ya da e-postalarınızın cep telefonunuza SMS metin olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
   
  LG Optimus One’ın, 10 milyon satan ilk akıllı telefon olması bekleniyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı