ANKARA HABERLERİ

Lezzet tutkunları buluştu

Haşim KILIÇ
29.03.2017 - 16:41Son Güncelleme :

Ankaralı lezzet tutkunları, Ajans Türk Şirketler Grubu’nun sahibi Sarp Evliyagil’in ev sahipliğinde gerçekleşen gecede biraraya geldi. Davetliler, ünlü şef Arda Türkmen tarafından oluşturulan mönüyü denedi. 

Haşim KILIÇ

Sarp Evliyagil tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye sanat hayatına kazandırılan İncek’teki Müze Evliyagil’de gerçekleşen yemeğe Sarp Evliyagil ve eşi Eda Sümer Evliyagil ev sahipliği yaptı. Yemeğe Nazan-Ali Başman, Gül-Kemal Erdoğan, Lerzan Barutoğlu Mete-Ali Mete, Sefa Çol gibi isimler katıldı. Gecenin mönüsü ve içki eşleştirmesi ünlü şef Arda Türkmen tarafından yapıldı. Yemekleri ise şef Haşim Ayrancı hazırladı.

DOKUZ ÇEŞİT YEMEK

Dokuz çeşit yemekten oluşan mönü, davetlilerden tam not aldı. Arda Türkmen, her çeşit hakkında önceden bilgilendirme sunumu yaptı. Katılımcılar, yemekleri tadarken müzedeki sanat eserlerini de görme imkanı buldu.  

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Lezzet tutkunları buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 16 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Lezzet tutkunları buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı