SAKARYA HABERLERİ

Levent Ulusoy Yeniden Aday Aday Adayı Oldu

IHA
05.09.2015 - 15:01Son Güncelleme :

ULUSOY ŞİRKETLER YÖNETİM KURULU BAŞKANI LEVENT ULUSOY 1 KASIM SEÇİMLERİ İÇİN TEKRARDAN ADAY ADAYI OLDU.

IHA

Ulusoy Güvenlik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ulusoy 1 Kasım seçimleri için AK Parti’den Sakarya milletvekili aday adayı oldu.
7 Haziran Milletvekili seçimlerinde de milletvekili aday adayı olan işadamı Levent Ulusoy AK Parti İl Teşkilatına gelerek başvurularını İl Başkanı Fevzi Kılıç’a teslim etti. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu olan 37 yaşındaki iş adamı Levent Ulusoy 7 Haziran seçimlerin de etkin bir şekilde milletvekilliği için çalışmıştı.
Halen Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme MBA, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi İşletme Bölümleri’nde eğitim hayatını sürdüren Ulusoy, 1 Kasım seçimleri için çalışmalarına başladı. Ulusoy Güvenlik Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdüren Ulusoy’un üye olduğu dernekler arasında İstanbul Ticaret Odası (İTO), Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO),Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Mühendisler Mimarlar Grubu (MMG), Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD), Türk Mühendisleri Derneği, Tüm Özel Güvenlikçiler Derneği, İstanbul Erzurum Dernekleri Federasyonu, Erzurum Genç İş Adamları Derneği (ERGİAD), Erzurum İktisadi Sosyal Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı (ESAV), İstanbul Ezurumlular Birleşim Derneği (ERBİRDER), Sakarya Erzurumlular Derneği, Sakaryaspor Derneği bulunuyor.
Aday adayı Levent Ulusoy 2001 Yılında Sakarya Üniversitesinden Teşekkür Belgesi, 2005 Yılında Milli Eğitim Bakanlığından Teşekkür Plaketi, 2008 Yılında Sakarya’da Zirvedekiler ödüllerinden Yılın İş Adamı Ödülü, 2008 Yılında İstanbul’da Erzurum Gazetesi tarafından Yılın Altın Adamı Ödülü, 2010 Yılında İstanbul’da ERBİRDER (Erzurumlular Birleşik Derneği) Yılın İş Adamı Ödülü, 2010 Yılında Sakarya’da Amatör Futbolcular Derneği tarafından verilen Altın Enleri Ödülü, 2010 Yılında İstanbul’da Erzurum Gazetesi tarafından Yılın Altın Adamı Ödüllerini aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Levent Ulusoy Yeniden Aday Aday Adayı Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Eylül 2015 tarihinde saat 15 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Levent Ulusoy Yeniden Aday Aday Adayı Oldu haberi güncellenecektir.

  SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ
  14 Kasım 2017, Salı
  • İmsak
   05:53
  • Guneş
   07:37
  • Öğle
   12:54
  • İkindi
   15:31
  • Akşam
   17:50
  • Yatsı
   19:22
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı