« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Levent Eriş iddialı

Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, taraftarların umutlarını yitirmemesini, şampiyon olmak için terlerinin son damlasına kadar mücadele edeceklerini söyledi.

KORAY YILMAZDEMİR - BOLU / DHA
SON GÜNCELLEME

Tavşanlı Linyitspor ve Samsunspor'a yenilerek şampiyonluk yarışında yara alan Boluspor'da antrenmanlar basın mensuplarına ve taraftarlara kapatılırken, Levent Eriş kendilerini dış dünyaya kapattıklarını söyledi. Levent Eriş ligin en kritik haftalarının başladığını belirterek, "Hiç kimse bizimle ilgili haberleri almasın. Rakiplerimiz bizimle ilgili haberlere biraz uzak dursun. Boluspor takip edilen bir takım. O yüzden de internet sitelerine girip, gazetelere girip Boluspor'u takip ediyorlar. Bunun önüne geçmek için dış dünyayla ilişkilerimizi kapattık. Ligin en kritik haftaları başladı. Artık son çeyreğe giriliyor. Bu son haftalarda üzerimizde oluşan sıkıntıyı atmamız gerekiyordu. Bunun için savaş ilan ettik" dedi.

Eriş şampiyonluk umudunu sürdürdüklerini açıklayarak, "Taraftarımız hiçbir şekilde bizden umudunu kesmesin. Hiç kimse boş işlerle uğraşmasın. Boluspor'dan büyük hiç kimsenin olmadığını herkes bilsin. Boluspor'un şampiyon olması için terimizin son damlasına kadar mücadelemizi veriyoruz. 3-4 haftalık şu süreçte şampiyonluk yolunda kimse engel olmasın" diye konuştu.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler