« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Levent Erdoğan: Yeni transferler yapabiliriz

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, zirvedeki rakiplerinin puan kaybettiği haftada galip gelmelerinin önemli ve sevindirici olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Asbaşkan Levent Erdoğan, geçtiğimiz hafta sonunun Beşiktaş açısından şanslı geçtiğini ifade ederek, “8. haftada zirvedeki rakiplerimiz berabere kaldı ve 2'şer puan kaybettiler. Ayrıca takımımızın da Gençlerbirliği maçının özellikle ilk yarısında ortaya koyduğu performans da bizi ümitlendirdi. Her ne kadar girdiğimiz gol pozisyonlarının büyük bir bölümünü değerlendiremedikse de yavaş yavaş toparlanıyoruz. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı değerlendirip, daha iyi duruma geleceğiz” diye konuştu.

Beşiktaş'ın önünün açık olduğunu kaydeden Erdoğan, sakat futbolcularının da iyileşerek takıma katılmalarıyla daha da güçleneceklerini belirterek, “Ayrıca Burak ve Ali Tandoğan gibi uzun süredir forma şansı bulamayan oyuncularımız da takıma faydalı olacaklarını gösterdiler. Takımımızın önümüzdeki dönemde çok daha iyi oynayacağına inanıyorum” dedi.

DEVRE ARASI

Beşiktaş'ta devre arasında verim alınamayan bazı futbolcuların gönderileceğinin konuşulduğunun hatırlatılması üzerine Erdoğan, şunları söyledi:
"Yönetimimizin şu an için mevcut yerli ve yabancı oyuncuların gideceği veya kalacağı yönünde almış olduğu bir karar yoktur. Devre arasındaki şartlara göre bu konuda karar verilecektir. Devre arasında teknik heyetimizin raporu doğrultusunda randıman alamadığımız oyuncularla yollarımızı ayırıp, istenirse de transfer yapabiliriz."

Bunları da Beğenebilirsiniz