« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Levent Erdoğan: Taraftarlarımız en iyisine layık

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, Beşiktaşlılar Derneği tarafından yaptırılacak tesislerinin temel atma törenine katıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
'Çorlu Şehit Sedat Uysalcan Parkı'ndaki tesislerin temel atma töreninde konuşan Erdoğan, Beşiktaş Spor Kulübü'nün tarihi boyunca hep centilmenliğin ve kardeşliğin örneğini taşıyan davranışlar sergilediğini söyledi. Erdoğan, "Bizim taraftarlarımız her şeyin en iyisine layıktır" dedi.

Beşiktaş'ın yeni sezon için transfer çalışmalarına hızla devam ettiğini kaydeden Erdoğan, “Yönetici arkadaşlarımız ve bizler, elimizden gelen gayreti göstererek Beşiktaş'ımızın başarısı için çalışıyoruz. Takımımızın eksiklerini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda hareket ediyoruz” diye konuştu.

Erdoğan, Çorlu Belediyesi tarafından tahsis edilen alana inşa edilecek tesiste, yüzme havuzu, Beşiktaş malzemeleri satış noktaları, kafeterya, dinlenme ve spor alanlarının yer alacağını kaydetti.

Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin de kendisinin bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu anımsatarak, “Ben koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım. Fakat burada temelini attığımız bu tesisi içeriklerini duyunca çok kıskandım” dedi.
Belediye başkanı olarak tüm kulüplere ayırım yapmadan destek verdiğini ifade eden Ersin, “Bu park, Çorlu Beşiktaşlılar Derneği'ne verilmeden önce mezbelelik bir alandı. Burayı hem toparlayarak sahip çıktılar, hem de çok nadide bir tesis binasının temelini attılar” diye konuştu.

Çorlu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Akın Yılmaz da temeli atılan projenin Beşiktaş'ın önderlik kültürünü gösterdiğini ifade ederek, şunları söyledi:
"Park içerisindeki 3150 metrekare açık alan üzerine 540 metrekare kapalı alanlı bir tesis yapıyoruz. Tesisimizde birçok ilk olacak. Bunların en başında da yüzme havuzu bulunuyor. Bizim taraftarlarımız, Beşiktaş'ı iyi günde de kötü günde de yalnız bırakmamıştır. Şimdi bu çalışmamızda da yine taraftarlarımızın bizlere çok büyük katkıları olmuştur."

Törende, Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan'a, kendisinin halıya yapılmış bir resmi Dernek Başkanı Yılmaz tarafından hediye edildi.

Daha sonra tesislerin temeli atıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler