« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Levent Erdoğan: Kadıköy bize uğurlu geliyor

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Trabzonspor ve Liverpool galibiyetlerinin Beşiktaş için dönüm noktası olduğunu belirterek, "Haftaya çok önemli olan Fenerbahçe maçımız var. Şükrü Saraçoğlu Stadı bize uğurlu geliyor. Bizim için tüm maçlar derbi havasında. İnanıyorum ki Beşiktaş önündeki tüm maçlardan puan çıkartarak bu yılın şampiyonu olacaktır" dedi.

Nuri ÇAĞLAR / ŞARKÖY, (Tekirdağ) (DHA)
SON GÜNCELLEME
Tekirdağ’ın Şarköy İlçesinde her yıl geleneksel olarak Şarköy Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen yemeğe katılan Levent Erdoğan, Şarköy'e girişinde çok sayıda taraftar tarafından meşaleler eşliğinde karşılandı. Taraftarların, “En büyük Beşiktaş” sloganlarına eşlik eden Erdoğan uzun süre taraftarlarla birlikte tezahürat yaptı.

Daha sonra dernek binasında düzenlenen yemeğe katılan Erdoğan, "Trabzonspor ve Liverpool galibiyeti Beşiktaşımız için dönüm noktası oldu. Haftaya Fenerbahçe maçımız var. Şükrü Saraçoğlu stadyumu bize uğurlu geliyor. Bizim için Büyükşehir Belediye maçı neyse Fenerbahçe maçı da aynı. Çünkü biz her maçımıza derbi havasında çıkıyoruz. Bu sene Beşiktaş’ı şampiyon yapıp şampiyonluk gecesinde Şarköylü Beşiktaşlılarla beraber olmaya söz veriyorum. Liverpool karşılaşmasında taraftarımızın şehitlerimize olan saygısı ve müthiş desteğine teşekkür ediyorum" dedi.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Mürefte Belediye Başkanı Abdullah Perçin, Levent Erdoğan ile Atletizm ve Jimnastik Komite Başkanı Behçet Ümütlen’e Dolluca Şarap fabrikasını gezdirerek şarap ikram etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz