« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Levent Doğan: İddialar sadece duyum

Ankaragücü Kulübü eski yöneticisi Levent Doğan, “Kulübe teşvik priminin ne geldiğini ne de dağıtıldığını gördüm, bunlar sadece duyumdan ibaret” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkent ekibinde yöneticilik yaptığı dönemde teşvik primi dağıtıldığına şahit olduğu yönündeki iddiaları, düzenlediği bir basın toplantısıyla yanıtlayan Doğan, “4 yıl önce Yanal ile başkent ekibi arasında yaşanan, mahkemeye yansıyan, ancak daha sonra çözülen bir konunun gündeme yeniden getirilerek, (Ankaragücü teşvik alıyor, şike yapıyor) şeklinde ithamların yapılması beni fazlasıyla üzdü” diye konuştu.

Yaptığı açıklamaların tamamının kamuoyuna yansıtılmadığına dikkati çeken Doğan,  “Bant kaydına alınan konuşmalarım, kesilerek ve amacından saptırılarak kamuoyuna duyuruldu. Ankaragücü, maliye denetiminden geçmiş, sabıkasız bir kulüptür. Uzlaşma komisyonlarında ben de bulundum. Görevde bulunduğum dönemde, kulüp maliye barışını yapmıştır. Yönetime muhalif olmam, bazı açıklamalar yapmamda etkili oldu. Ersun Yanal aleyhine yapılan bir olayda kullanılmam ve Ankaragücü Kulübü'nün olaya direkt olarak karışmış gibi gösterilmesi, gerçek bir Ankaragücü taraftarı olarak beni çok üzdü” dedi.


İlişkili Haberler