« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Letchkov'a ret

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Teknik Direktörü Toshack, futbol hayatı tehlikeye girince İstanbul'a dönüp siyah beyazlı takımla idmana çıkmak isteyen Bulgar futbolcuyu istemedi...

İzin vermedi

İzin almadan ülkesi Bulgaristan'a gidip, tüm çağrıları yanıtsaz bırakan, ancak Beşiktaş'ın UEFA'ya şikayet etmesiyle futbol hayatı tehlikeye girince dönmek isteyen Letchkov için Teknik Direktör Toshack'tan izin çıkmadı. Yönetim, İstanbul'a gelip, takımla birlikte idmana çıkmayı düşünen Letchkov'un isteğini Toshack'a iletti.

PAF’LA ÇALIŞIR

Bulgar futbolcunun takım içinde huzursuzluk yaratacağını ileri süren Galli hoca, bu nedenle Letchkov'u istemediğini yönetime bildirdi. Bunun üzerine yönetim kurulu, Letchkov'un PAF takımla idmana çıkmasını teklif etti. Bulgar futbolcu kabul ederse bugün antrenmana gelip, PAF takımla birlikte çalımalarını sürdürebilecek.

Kupa alarmı

TOSHACK, G.Saray ile yapılacak kupa finali için futbolcuları uyardı ve bugünden itibaren Conrad Hilton Oteli'nde kampa alınmalarını kararlaştırdı. G.Saray maçı hazırlıkları başlarken, Beşiktaş-Bursa maçını izleyen G.Afrika Teknik Direktörü Troussier ve B.Münih'in Afrika temsilcisi Boba dünkü idmanı da izledi, Amokachi ve Toshack'la görüştü.

Amokachi: Kendimizi affettireceğiz

BEŞİKTAŞ'ın Nijeryalı golcüsü Amokachi, Bursaspor karşısında sayısız gol fırsatını değerlendiremediklerini itiraf ederek, ‘‘Bu hatalarımızı G.Saray maçında telafi edeceğiz. Kupayı alıp, taraftara borcumuzu ödeyeceğiz’’ dedi. Nijeryalı futbolcu, Bursa maçında orta sahanın aksadığını ve yeteri derecede pas alamadıklarını ileri sürdü.

TOSHACK İSTEMEDİ

Beşiktaş'a dönmezse futbol hayatının biteceğini anlayan Letchkov, siyah beyazlı takımla idmana çıkmak için adım attı, ancak bu kez Toshack Bulgar futbolcuyu istemedi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler