« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Letchkov uyarısı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FIFA, Bulgaristan Federasyonu'na bir faks mesajı göndererek, ünlü futbolcunun 31 Mayıs 1999'a kadar olan sözleşmesi gereği Beşiktaş'a dönmesi konusunda ikna edilmesini istedi.

Uluslararası Futbol Federasyonu (FIFA), Bulgaristan Futbol Federasyonu'nu, sözleşmesi olduğu halde kimseye haber vermeden Beşiktaş'tan izinsiz olarak ülkesine dönen Iordan Letchkov konusunda uyardı. FİFA, Letchkov'un sözleşmesinin 31 Mayıs 1999'a kadar geçerli olduğu hatırlatılarak, Beşiktaş'a dönmesi için ikna edilmesi istendi.

FIFA Genel Sekreter Yardımcısı Michel Rufinen imzasıyla Bulgaristan Futbol Federasyonu'na gönderilen faks mesajında, Letchkov'un sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmemesi ve Beşiktaş'a geri dönmemesi halinde, resmi hiçbir futbol faaliyetine kesinlikle katılamayacağı bildirildi.

Bu arada, Sliven kentinde bulunan Letchkov ise kendisi ile ilgili gelişmeler hakkında yorum yapmak istemediğini açıkladı. Letchkov, Beşiktaş'a geri dönmesinin mümkün olmadığını ancak, kulüp yöneticileri ile temasa geçerek sorunun çözümü için görüşme yapabileceğini kaydetti.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler