« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Leopar Serena

Tenis takviminin son Grand Slam’i olan ABD Açık’ta maçlar kadar kıyafetler de konuşulmaya devam ediyor.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Turnuvanın 4. turunda Caroline Wozniacki’ye yenilerek ABD Açık’a veda eden Maria Sharapova, kıyafet konusunu gündeme getiren isim olmuştu. Masha, gündüz maçlarında giydiği ile gece maçlarında giydiği kıyafetlerin fotoğraflarını Instagram’a koymuş ve ‘Hangisi daha güzel’ diye takipçilerine sormuştu. Şimdi de gündem Serena Williams’ın kıyafeti. Kadınlar Dünya 1 numarasının Arthur Ashe Kortu’nda Flavia Pennetta ile oynadığı çeyrek final karşılaşmasındaki kıyafeti çok ilgi gördü. Leopar desenlerinin bulunduğu kıyafet, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Leopar Serena

Öte yandan bu kıyafet Arthur Ashe’deki tek leopar desenli kıyafet değildi. Tenis ve Serena Williams hayranı B. Smigel Rutter de aynı kıyafeti giymişti. Serena ise onu ancak maç bittikten sonra fark edebildi. Ancak ABD’li oyuncu, imzalı toplarından birini Rutter’e vermeyi başardı. Hayranı olduğu bir oyuncudan böyle bir hediye almanın çok kıymetli olduğunu söyleyen Rutter “Gerçekten çok oldum. Bu yaptığı çok tatlı bir hareketti” dedi.

Serena Williams da maç sırasında Smigel Rutter’ı hiç görmediğini söylerken “Üstünde benim kıyafetimden vardı. Ben de kendi kendime ‘Kesinlikle imalı bir top alması lazım’ dedim. Aslında bu kıyafetten giyen bir kaç kişi daha gördüm ama topu alan o oldu” ifadelerini kullandı.

Leopar Serena


Bunları da Beğenebilirsiniz