« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Lekelemek bu kadar kolay olmamalı'

Bahis olayına adı karıştığı gerekçesiyle hakkında tedbir kararı verilen ve daha sonra Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)tarafından tedbir kararı kaldırılan Denizlisporlu Serdal Poyraz, "Bir insanın ismi, bu kadar kolay lekelenmemeli” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Skandalın başından beri olayla ilgisinin olmadığını söylediğini hatırlatan Serdal, bu konuda şöyle konuştu: “İddaa oynadığını itiraf eden Trabzonsporlu Gökdeniz, tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkedilirken, bana tedbir konuldu. İlk günden beri bunun çifte standart olduğunu vurguladım. Gökdeniz, milli futbolcu olabilir ama ben de ekmeğimi bu işten kazanıyorum. Akçaabat Sebatspor-Kayserispor maçı için iddaa oynamadım. Tekrar ediyorum, bunu kanıtlasınlar, futbolu bırakırım. Suçsuz olmama rağmen adıma leke sürdüler. Bu karayı bana atanların şimdi ne düşündüklerini de merak ediyorum.”

Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Turgut Dalaman ise olayın patlak verdiği ilk günlerden beri Serdal'a güvendikleri söyledi, “Futbolcumuz, bu olayda çok yıprandı. Tedbirinin kaldırılması, hem kendisini, hem de bizi rahatlattı“ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz