« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Leke sürmeyin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Düşme potasındaki bütün takımların gözü İstanbulspor-Adanaspor randevusuna çevrildi. Orhan, Oğuz'dan, Altay'a karşı verdikleri mücadeleyi, İstanbulspor'a karşı da tekrarlamalarını istedi.

GEÇMİŞİN ÇOK TEMİZ Ateş çemberinde kalan Altay'da gözler, iki kardeş takım İstanbulspor ile Adana'nın oynayacağı hayati maça çevrilirken; Kaptan Orhan, meslektaşı Oğuz'u maçtan sonra uyardı. Orhan, Oğuz'a ‘‘Çok temiz bir geçmişin var. İnşallah, önümüzdeki hafta buna leke sürülmesine izin vermezsin. İstanbul maçında da bize karşı verdiğiniz mücadeleyi sergilersiniz’’ dedi.

ŞAİBESİZ BİTECEK Bu uyarıdan çok etkilenen Oğuz, Orhan'ın sözlerini soyunma odasında arkadaşlarına tekrarladı. Adanaspor'un İstanbulspor'a puan vereceği yolundaki söylentilere karşı çıkan Oğuz, Orhan'a, ‘‘F.Bahçe'yle anlaştım. Ligin bitimine iki maç kala adıma leke sürdürmem. Beni tanıyorsun. Sen hiç merak etme. İstanbulspor maçını şaibesiz bitireceğiz’’ diye cevap verdi.

KARAMAN TANIK Orhan, hava alanında Adanaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'la karşılaştıklarını belirterek şöyle konuştu: ‘‘Karaman, Oğuz'un sözlerimden çok etkilendiğini ve gözlerinin yaşardığını söyledi. Oğuz, Türk futbolunun en dürüst adamıdır ve söylediğini yapar. Biz avantajımızı kaçırdık. Keşke şu anda lig bitmiş olsaydı. O zaman düşmemeyi garantilerdik.’’

ZORLU HUZURSUZ G.Saray'dan puan alacaklarını belirten Orhan, ‘‘Bu takımı mutlaka kurtaracağız. Paniğe kapılırsak, yapacaklarımızı gerçekleştiremeyiz. Herkes ne yapması gerektiğinin farkında. Farkında olmayan varsa, defolsun gitsin’’ diye konuştu. Başkan Nafiz Zorlu, kardeş takımlar İstanbul-Adana maçının hangi ortamda oynanacağını merak ettiğini belirtirken, yetkilileri uyardı.

İŞTE HAYATİ MAÇLAR

ANKARAGÜCÜ (Puan: 37, Averaj: - 11): G.Antep (D), Trabzonspor ANTALYASPOR (Puan: 37, Averaj: - 22): Kocaelispor (D), Altay ALTAY (Puan: 34, Averaj: - 8): G.Saray, Antalyaspor (D) İSTANBUL (Puan: 33, Averaj: - 6): Adanaspor, G.Saray (D)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz