« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lefter’in duygulu anları

Sarı-lacivertli renklere gönül veren taraftarların sanal alemde buluştuğu yer olan Facebook Fenerbahçe sayfasından Lefter Küçükandonyadis’e sürpriz...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Lefter'e anlamlı ziyaret /FOTOGALERİ

Fenerbahçe’ye gönül veren yaklaşık 100 kişilik grup, sabah erken saatlerde buluşup hep beraber Lefter’in yaşadığı Büyükada’ya geldi. Marşlarla, tezahüratlarla adaya gelen sarı-lacivertli taraftarlar önce piknik yaptılar... Daha sonra futbol, hentbol çuval yarışı ve halat çekme gibi eğlenceli aktiviteler yapan grup, Marmara Deniz’ine girerek neşeli dakikalar geçirdi. Akşam saatlerinde ise Lefter Küçükandonyadis’in yanına giden Fenerbahçeli taraftarlar, yaşayan efsaneye plaket ve çiçek takdim ettiler. Yapılan bu jest karşısında duygularını gizleyemeyen sarı-lacivertli takımın efsanevi oyuncusu, çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Fenerbahçe’ye yıllardır hizmet verdim. Bunun karşılığını fazlasıyla aldım. Bunca insan beni görmek için buraya kadar geldi. Bunları yaşamak çok büyük bir mutluluk. Allah her futbolcuya böylesi sevgiyi nasip etsin" diye konuştu.

Facebook Fenerbahçe sayfasının yöneticisi Ergin Senar ise böylesi organizasyonların devam edeceğini söyledi. Gelecek günlerde birçok gezi ve aktiviteleri düzenleyeceklerini ifade eden Senar şöyle konuştu:"Biz Fenerbahçe Facebook sayfası olarak, bugün efsanemiz Lefter  Küçükandonyadis’i ziyaret ettik. Kendisi bizim için çok önemli. Onu mutlu ettiysek ne mutlu bize. İlerleyen günlerde, daha birçok organizasyona imzamızı atacağız."


Bunları da Beğenebilirsiniz