« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lefter için başsağlığı dilekleri yağıyor

TFF, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor hayata gözlerini yuman Fenerbahçe'nin efsanevi futbolcusu Lefter Küçükandonyadis için resmi sitede başsağlığı mesajı yayınladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İŞTE TFF'NİN MESAJI;

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis'in vefatı nedeniyle tüm futbol camiasına başsağlığı diledi.

TFF'nin internet sitesinde Lefter'in vefatı ve özgeçmişiyle ilgili bilgiler verilirken, “Lefter Küçükandonyadis'e Tanrı'dan rahmet, ailesine ve tüm futbol camiasına başsağlığı dileriz” denildi.

İŞTE GALATASARAY'IN MESAJI;

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Kulübün internet sitesinde yayımlanan başsağlığı mesajında, şöyle denildi:

“Milli Takımımızın ve Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncularından Lefter Küçükandonyadis'in yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.Türkiye çok değerli bir spor adamını kaybetmiştir. Lefter Küçükandonyadis ismi Türk sporuna yaptığı katkılarla anılacak ve centilmen duruşu ile her zaman ayrı bir yere sahip olacaktır.Lefter Küçükandonyadis'e Tanrı'dan rahmet, başta Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere tüm Türk futbol camiasına başsağlığı diliyoruz.”

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN MESAJI;

Fenerbahçe ve milli takımın efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis'in hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Pazartesi günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Lefter Küçükandonyadis, akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

Ailesinin, Fenerbahçe ve Türk futbol camiasının başı sağolsun. Lefter Küçükandonyadis'in toprağı bol olsun.

İŞTE TRABZONSPOR'UN MESAJI;

Fenerbahçe ve Milli Takımımızın eski oyuncularından Lefter Küçükandonyadis’in yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Lefter Küçükandonyadis’e Allah’tan rahmet, ailesine, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz.

İŞTE ULTRASLAN'IN MESAJI;

Türk futbolu ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün unutulmaz isimlerinden Lefter Küçükandonyadis'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Lefter Küçükandonyadis'e Allah'tan rahmet, öncelikle Fenerbahçe olmak üzere Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz.

 
 


Bunları da Beğenebilirsiniz