« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lazaroni: Yardımcılarımla bir sorun yok

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, hiçbir yardımcısıyla arasında bir sorunun olmadığını söyledi. Brezilyalı teknik adam, "Böyle beklenmeyen başlangıçlarda bazı olumsuzlukların gündeme gelmesi doğal” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sebastiao Lazaroni, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Trabzonspor camiası olarak sezona çok iddialı bir başlangıç yapmak adına ciddi hazırlıklar içine girdiklerini ve son derece önemli oyuncular transfer edildiğini belirterek, “Camianın her zamanki büyük hedeflerine ulaşabilmek doğrultusundaki beklentilerini şimdilik sonuç olarak karşılayabilmiş değiliz. Bu tip ortamlarda, böyle beklenmeyen başlangıçlarda bazı olumsuzlukların gündeme gelmesi doğaldır” dedi.

“Bu olumsuzlukların arasında kulübün ve teknik heyetin içinde büyük kaoslar olduğunu iddia etmek, pek alışılagelen bir durum değildir” diyen Lazaroni, şunları kaydetti:  “Bizler, gerek Brezilya'dan gelen, gerekse de Trabzon'dan katılan arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma içindeyiz. Kendileri bugüne dek bana hep olumlu destek olup yardım etmişlerdir. Hiçbir yardımcımla aramızda sorun yoktur. Trabzonspor'u istenen yere getirmek için el ele verdik.”

Bunları da Beğenebilirsiniz