Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lazaroni: Ümitliyim

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, 1-1 sonuçlanan Vestel manisaspor maçından sonra yaptığı açıklamada, oyuncularının savaştıklarını ve iyi oynadıklarını belirterek, "Ümitliyim" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lazaroni, kendi sahalarında iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ifade ederek, "Bir penaltı çalındı ama niye olduğunu hala anlamış değilim. Gökdeniz, Yattara, Marcelinho, Umut ile birçok pozisyon yakaladık. Oyunu kendi lehimize çevirebilirdik. Geçen maça oranla çok daha iyiydik. İkinci yarıda gol pozisyonları bulduk, onları da değerlendiremedik. Oyuncularım savaştı, mücadele etti, iyi oynadılar. Galibiyeti hak eden bir oyun oynadılar. Ben ümitliyim." dedi. 

Lazaroni, penaltı pozisyonunu tam görmediğini, fakat penaltı olmadığına inandığını ifade ederek, hakemin birçok pozisyonda Trabzonspor'un aleyhine karar verdiğini iddia etti.

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise, oyunun temposunun yükseltmede zorlandıkları zamanlar olduğunu belirterek, "Kopuk oynadığımız zamanlarda Trabzonspor üstünlük kurdu. Ama maçın genelinde kontrol bizdeydi. Her sonucun olabileceği bir karşılaşma beraberlikle bitti. Önümüzdeki haftalarda bu genç kadronun daha iyi şeyler yapacağını umut ediyoruz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler