« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lazaroni takımdan ümitli

Trabzonspor, Vestel Manisaspor karşısında aldığı beraberlikle ligin son sırasına yerleşerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğratırken, başta Başkan Nuri Albayrak olmak üzere yöneticiler gidişata tepki gösterdi. Teknik direktör Lazaroni ise, “Her gün kendimizi geliştiriyoruz ve gelecekten ümitliyim” dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME
BAŞKAN: GİDİŞAT KÖTÜ

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, takımın gidişatından memnun olmadığını ifade ederek, “Takımın zamana ihtiyacı olduğunu görüyorum. Daha iyi olacağız elbette ama takımın gidişatından şu an için memnun değilim. Transfer çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Nuri Albayrak, Fatih Tekke’nin taraftarlar tarafından çok sevilen bir oyuncu olduğunu da ifade ederek, “Biz onunla sözleşme yapmak istiyorduk ama kabul etmedi. Sezon sonunda 15 trilyon boşa gidecekti. Biz bunu engelledik. Taraftar da tabii ki tepkisinde kendine göre haklı. Galibiyet istiyor” dedi.
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu da, sahalarındaki ilk maçtan galip ayrılmayı istediklerini belirterek, “Ama şansımız yardım etmedi. Önümüzdeki maçlarda kendimizi toparlayacağız. Gereken Trabzonspor’u sahada görmek istiyoruz” dedi.

LAZARONİ BEĞENDİ

Başkan Nuri Albayrak ve yöneticilerin görüşlerine karşılık teknik direktör Lazaroni, takımının Vestel Manisa karşısında ortaya koyduğu oyunu beğendiğini söyledi. Geçen maça oranla çok daha iyi olduklarını vurgulayan Brezilyalı teknik adam, “Gökdeniz, Umut, Yattara önemli pozisyonlar yakaladı. Lehimize çevirebilirdik maçı. Geçen maça oranla çok daha iyiydik. İkinci yarıya da aynı düşünceyle çıktık. Yine gol pozisyonları yakaladık. Ben bu 90 dakikada takımımın savaştığını ve galibiyeti hak ettiğini düşünüyorum. Oyunumuzu geliştiriyoruz ve önümüze bakmalıyız. Ben gelecekten ümitliyim. Futbolcularımız kendilerini ve takımı geliştirmek için çok çaba sarfediyor” dedi.

HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR

Trabzonspor, bugünü izinli geçirdikten sonra Gaziantepspor maçı hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmayla başlayacak. Teknik direktör Sebastiao Lazaroni yönetiminde saat 17.00’de yapılacak çalışmaya milli takım kapmlarında bulunan Hüseyin, Tolga ve Ufukhan katılmayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz