« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lazaroni: Kaleciye ihtiyacım yok

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, Kıbrıs Rum Kesimi'nden APOEL FC'yi yenerek turu geçeceklerine inandığını söyledi. Brezilyalı teknik adam kaleci transferine de ihtiyacı olmadığını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lazaroni, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, 180 dakikalık bir karşılaşmanın ilk ayağının tamamlandığını ve önlerinde yarın yapacakları 90 dakika kaldığını belirterek, “İlk maçta aldığımız 1-1'lik sonuç avantaj ama o maçtan daha iyi oynamak zorundayız. Yarın APOEL'i yenerek turu geçmek istiyoruz” dedi.

Kendileri için bir önemli konunun da beklenen sonuçların gelmemesi olduğunu ifade eden Lazaroni, şöyle konuştu:
“Takımda bazı değişiklikler oldu. Gelen oyuncular da henüz yüzde yüz hazır değiller. Beni şaşkınlığa ve endişeye uğratan Kayserispor maçının 2. yarısındaki oyunumuz oldu. Bunun haricindeki diğer yaptığımız maçlarda Kayserispor maçının bu bölümünden daha iyi oynadık. Her oyuncuma güveniyorum. Tek eksik gol. Çok pozisyon bulduk ama bunları değerlendiremedik. Ufak hatayla da çalışmalarımızı mahvettik. Bu konuda gerekli uyarılarda bulunduk. Bu hataları tekrar yapmamalıyız. Umarım kısa süre içinde galibiyetlere kavuşuruz.”

Brezilya'da yapılan transferleri kendisinin engellediği biçiminde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Lazorini, “Ekonomik olaylar benim dışımda kalıyor. Ben oyuncuların ne kadar fayda sağlayıp sağlamayacağını düşünüyorum. Gündemde olan Ricardinho, Gilberto, Mossoro ve Wagner ile yüzyüze görüştüm. Gelmek istiyorlardı. Ama bu transferler olmayınca ülkede bir ismim var ve bu benim için iyi olmuyor. Kaleci transferine ise ihtiyacım yok. Böyle bir talebim olmayacak” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler