Dünya Haberleri

  Lauren'in 'cesareti' hayran bıraktı!

  Hürriyet Haber
  12.08.2017 - 13:09 | Son Güncelleme:

  Tek kolunu kaybeden Lauren’in kendisiyle dalga geçme cesareti bütün internet aleminin kalbini kazandı. 

  San Diego’da yaşayan 20 yaşındaki Lauren, geçen sene geçirdiği motosiklet kazasında tek kolunu kaybetti. Geçirdiği trafik kazasından sonra şans eseri hayatta kalan Lauren, yaşadığı travmatik deneyimin üstesinden gelmek için çaba göstermeye başladı.

  Sosyal medyayı iyileşme sürecinin bir parçası olarak gören Lauren, kolu hakkında yapılan şakaların ilk zamanlarda onu rahatsız ettiğini kendisi hakkında şakalar yapmaya başlamanın ise iyi geldiğini fark etti.

  Laurenin cesareti hayran bıraktı

  Bu amaç doğrultusunda Instagram hesabında pek çok fotoğraf paylaşmaya başladı. Online randevulaşma sitesi Tinder hesabını oluştururken de kendisiyle dalga geçmeyi başaran Lauren’ın profili, özgüveni ve güzelliği sayesinde dikkat çekerek sosyal medyada yayıldı.

  Lauren profilinde, yüzüne 10 üzerinden 10, kişiliğine 10 üzerinden 20 ve kol sayısına 2 üzerinden 1 verdiğini yazmasıyla herkesi gülümsetti. Lauren ayrıca mesleğini yazacağı bölüme ‘kol satıcısı’ (İngilizcede silah tüccarı anlamına gelen 'arms dealer' ifadesiyle yapılan kelime oyunu) yazarak kendisiyle ne kadar barışık olduğunu bir kez daha gösterdi.

  Laurenin cesareti hayran bıraktı

  SON 24 SAATTE NE OLDU?

   

  Etiketler: ABD
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı