GeriSpor Laura Davies Belek'te
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Laura Davies Belek'te

Laura Davies Belek'te
refid:14579087 ilişkili resim dosyası

En uzun vuruş yapan golfcüler arasında ikinci sırada bulunan, İngiliz Kraliyet Ailesi onur ödülü sahibi Laura Davies'in, 7-9 Mayıs günlerinde Belek'te “Turkish Airlines Ladies Open 2010” adıyla düzenlenen turnuvaya katılacağı bildirildi.

Belek'teki National Golf Club'de düzenlenecek turnuvada, şampiyonluk için mücadele edecek, tüm zamanların en iyi kadın golfcülerinden biri olarak kabul edilen İngiliz golfçünün, turnuvanın ilgi odağı olması bekleniyor.

Turnuvaya ev sahipliği yapacak “National Golf Club”den yapılan açıklamaya göre, 4 büyük turnuvayı da kapsayan 70'i aşkın uluslararası başarısı ve bir dönem sahip olduğu dünyanın en iyi kadın golfcüsü unvanıyla Laura, Ladies European Tour Money List'in zirvesinde yer alıyor. Bu yılın başlarında New Zealand Open'da kazandığı birincilik ve Australian Open'daki ikinciliği ile Laura, Turkish Airlines Ladies Open tacına en yakın aday olarak görünüyor.

Laura Davies'in yanı sıra “Turkish Airlines Ladies Open 2010”a, aralarında İsveçli Carin Koch, Alman Anja Monke, İngiliz Becky Breweton, Danimarkalı Iben Tinning, İspanyol Paula Marti ve Avustralyalı Nicki Garret gibi yıldızların da bulunduğu yaklaşık 20 ülkeden 100'den fazla golfcü katılacak.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle