ÇANAKKALE HABERLERİ

Lapseki'de yeni devlet hastanesi inşatı

AA / Ercan Özçetin
26.02.2016 - 10:00Son Güncelleme :
AA / Ercan Özçetin

ÇANAKKALE (AA) - Lapseki'de yeni yapılacak devlet hastanesinin yer teslimi yapıldı.

Sağlık Bakanlığından gelen yetkililer ile inşaatın yapılacağı alana giden Kaymakam Tahir Şahin, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer, İl Genel Meclisi üyeleri Tayfun Sevim, Hasan Engin, Lapseki Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Gündüz ve Başhekim Dr. Bekir Şahin inceleme yaptı.

Belediye Başkanı Yılmaz, uzun uğraşlar sonrasında yer teslimini yaptıkları devlet hastanesi inşaatının çok kısa süre içinde başlayacağını belirterek, "400 günde tamamlanması hedeflenen yeni hastane 32 yataklı olacak. Temennimiz daha kısa bir sürede tamamlanması ve ilçemizin yeni, güzel bir hastaneye kavuşması" dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Özer ise bu süreçte emeği geçen başta AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan olmak üzere diğer yetkililere teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Lapseki'de yeni devlet hastanesi inşatı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 10 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Lapseki'de yeni devlet hastanesi inşatı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı