ÇANAKKALE HABERLERİ

Lapseki'de Roman vatandaşlara erzak yardımı

AA / Ercan Özçetin
28.02.2016 - 10:59Son Güncelleme :
AA / Ercan Özçetin

ÇANAKKALE (AA) - Lapseki Belediyesi, ilçede yaşayan ve ekonomik durumu iyi olmayan Roman vatandaşlara erzak yardımında bulundu.

Sosyal etkinlik projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik erzak kolisi dağıtımına katılan Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve eşi Hacer Yılmaz, mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinledi.

Belediye Başkanı Yılmaz, Roman vatandaşların özellikle kış aylarında çalışamadıkları için sıkıntı yaşadığını belirterek, "Mahallede hiçbir vatandaşımıza ayırt etmeden, her aileye yardım yapmaya çalışıyoruz. Ekiplerimiz 200 dolayında durumu iyi olmayan aile tespit etti. Onlara erzak yardımı yaptık" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Lapseki'de Roman vatandaşlara erzak yardımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 10 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Lapseki'de Roman vatandaşlara erzak yardımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı