« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lamar Odom bir genelevde baygın halde bulundu

NBA yıldızı, eski Los Angeles Lakers oyuncusu Lamar Odom, Las Vegas’ta bir genelevde baygın halde bulundu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Acil çağrıda bulunan bir kişinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine giden doktorlar 2,08’lik oyuncuyu hastaneye götürdü. Bazı kaynaklar Odom’un hayat mücadelesi verdiğini belirtirken, NBA yıldızının durumunun hiç iyi olmadığı yönündeki bilgiler giderek artıyor.

Odom'un baygın halde bulunduğu Nye County Şerif Ofisi ise yaptığı açıklamada Odom'un durumu için 'kritik' değerlendirmesinde bulundu. ABD basınında çıkan haberlere göre ise Odom nefes alıp vermekte güçlük yaşıyor.

İddialara göre Odom, Nevada'daki bir genelevde iki gün boyunca süren uzun bir 'parti' yaptı. Odom’un bu partide viagra ile birlikte birkaç şişe konyak içtiği ardından kusmaya başladı. Bu durumu gören çalışanlar ise acil olarak sağlık ekiplerini arayarak haber verdiler. Odom’un baygın halde bulunduğu odada uyuşturucu olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.
Lamar Odom bir genelevde baygın halde bulundu
AMBULANS HELİKOPTERİNE SIĞMAYINCA YANGIN AMBULANSIYLA NAKLEDİLDİ
Öte yandan Odom'a ilk müdahale yapıldıktan sonra daha gelişmiş bir hastaneye sevk edilmek istendi. Ancak 2.08 boyunda ve yaklaşık 105 kilo ağırlığındaki NBA yıldızı helikopter ambulansa sığmayınca hastaneye yangın ve kurtarma ambulansıyla nakledilebildi.

Los Angeles Lakers formasıyla 2009 ve 2010'da NBA şampiyonluğuna ulaşan Odom, magazin ikonu Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian ile kısa süreli bir evlilik de yaşamış ve bu evliliği ile magazin basınını uzun süre meşgul etmişti.

Lamar Odom bir genelevde baygın halde bulundu
Khloe Kardashian ve Lamar Odom mutlu günlerinde...

LAMAR ODOM KİMDİR
36 yaşında ve 2.08 metre boyundaki Lamar Odom, 1999'da başlayan NBA kariyerinde Los Angeles Clippers, Miami Heat, Los Angeles Lakers, Dallas Mavericks takımlarının formalarını giydi. 2014'te İspanya'nın Laboral Kutxa takımıyla anlaşan Odom, NBA'de 2 kez şampiyonluk yüzüğü takarken, 2011'de yılın En İyi 6. Adamı seçildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz