MANİSA HABERLERİ

Laleli Parkı Artık Daha Renkli

IHA
26.10.2015 - 15:48Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YUNUSEMRE İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE YER ALAN LALELİ PARK’TA AYDINLATMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Yunusemre ilçe sınırları içerisinde yer alan Laleli Park’ta aydınlatma çalışması gerçekleştirildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı elektrik ekipleri tarafından Yunusemre ilçesinde yer alan Laleli Park’ın aydınlatması gerçekleştirilerek parka yeni bir görünüm kazandırıldı. Vatandaşların spor yapmak ve dinlenmek amacıyla yoğun olarak kullandığı park, artık geceleri de gündüzleri kadar güvenli hale geldi. Yapılan çalışmaların ardından parkın görsel olarak da daha güzel bir görünüme kavuştuğunu dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Vatandaşlarımızın özellikle spor yapmak için sık kullandığı, yaz mevsiminde de hoşça vakit geçirdikleri Laleli Parkı ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. Hemşerilerimiz gündüz olduğu gibi gece de parkımızın koşu yolundan, fitness setlerinden ve diğer donatılarından artık daha güvenli yararlanabiliyorlar” diye konuştu. Gençoğlu, park içindeki çöp konteynerlerinin yenilendiğini de sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Laleli Parkı Artık Daha Renkli hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Laleli Parkı Artık Daha Renkli haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı