« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lakers zorlanmadan: 93-85

NBA'de bu saaha karşı oynanan maçta Los Angeles Lakers, Houston Rockets'i 93-85 yendi ve üstüste 10. galibiyetini aldı. Pasifik Grubu'nda lider durumda bulunan ve play-off'lara katılmayı daha önce garantileyen Lakers'da 26 sayı, 7 ribaunt ve 4 asistle oynayan Kobe Bryant gecenin yıldızı oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

75 maçta 52 galibiyetini alan Lakers'da 20 sayı, 14 ribaunt ve 6 asistle oynayan Karl Malone, 18 sayı, 8 ribauntla oynayan Shaquille O'Neal ile 12 sayı ve 13 ribauntlaoynayan Gary Payton,  galibiyeti getiren diğer isimler oldu.

Houston Rockets'da ise Çinli pivot Yao Ming, Karl Malone ve Shaquille O'Neal karşısında çok etkili olamazken, karşılaşmayı 6 sayı,8 ribauntla tamamladı. Cuttino Mobley'in 26 sayı, 3 ribaunt, Steve Francis'in 17 sayı, 5 ribaunt ve Jim Jackson'ın 13 sayı, 12 ribanutluk performansları takımlarına galibiyeti getirmeye yetmedi.

Gecenin diğer maçlarında Portland Trail Blazers, Philadelphia 76ers'ı 88-82; Dallas Mavericks de kendi sahasında Sacramento Kings'i 127-117'lik skorla geçmeyi başardı.

Öte yandan grup birinciliğini ve play-off'a katılmayı daha önce garantileyen Merkez Grubu lideri Indiana Pacers, bugün maçı olmamasına karşın Doğu Konferansı birinciliğini de garantiledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler