ANKARA HABERLERİ

Laboratuvara KKTB desteği

Hürriyet Haber
30.12.2017 - 13:40Son Güncelleme :

Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası (KTKB), Bilkent’te yapılan ve farklı düzey BSL ve ABSL laboratuvarları da dahil olmak üzere çeşitli laboratuvar ve idare binalarından oluşan entegre sağlık araştırma kampüsünün finansmanına destek sağlayacak.

Hürriyet Haber

Toplam maliyetinin yaklaşık 715 milyon Euro olacağı tahmin edilen projeye, KTKB 50 milyon Euro tutarında A/B kredisi tahsis etti. KTKB Başkanı İhsan Uğur Delikanlı şunları kaydetti:
“Ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin kalitesini daha üst düzeye çıkaracak ve sağlık alt yapısının kalkınmasına önemli katkılarda bulunacak bir projenin finansmanında yer almaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu proje, KTKB’nin ilk kez üstlendiği finansman düzenleyici rolü itibarıyla da ayrı bir önem taşımaktadır. Ayrıca uluslararası kalkınma bankalarının bir araya gelerek yarattıkları sinerji ve etkinliği göstermesi açısından da iyi bir örnek teşkil etmektedir."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Laboratuvara KKTB desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Aralık 2017 tarihinde saat 13 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Laboratuvara KKTB desteği haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

22 Mayıs 2018, Salı
 • İmsak
  03:34
 • Guneş
  05:21
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  16:45
 • Akşam
  20:09
 • Yatsı
  21:48
Sayfa Başı