Gündem Haberleri

  LABİRENT YENİDEN SİNEMALARDA…

  Hürriyet Haber
  13.07.2012 - 12:36 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz sezonun beğenilen filmlerinden Labirent bir kez daha vizyona giriyor.

  Başrollerini Timuçin Esen ve Meltem Cumbul’un paylaştığı Tolga Örnek’in filmi Labirent 13 Temmuz’da daha önce kaçıranlar için bir kez daha gösterime girecek.

  Ulusal ve uluslar arası birçok ödüle aday gösterilen Labirent’in yönetmeni Tolga Örnek, Uluslar arası İzmir Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülüne layık görüldü. Toplam 75 sinema salonunda gösterilecek olan polisiye -  aksiyon  türündeki film, Türk ve yabancı oyuncularla İstanbul,  Mardin  ve Almanya’da çekildi. Senaryosunu Tolga Örnek’in yazdığı filmde başrol oyuncularına, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Umut Kurt, Melike Güner, Ozan Bilen, Erdal Küçükkömürcü, Cem Bender ve Altan Gördüm gibi önemli oyuncular eşlik etti. /images/100/0x0/55ea22fff018fbb8f86d7651

  Kaybedenler Kulübü ile 2011’in en başarılı yapımlarından birine imza atan yönetmen Tolga Örnek, Labirent’te kamerasını bölgemizdeki casusluk dünyasına çeviriyor. Labirent, istihbarat ve terörizmi, doğu ile batı arasında geçiş yolu olarak kabul edilen bir ülkenin bakış açısından anlatıyor.

  'LABİRENT' FİLMİNDEN KARELER / FOTO GALERİ

  FİLMİN FRAGMANI / WEB TV

  TİMUÇİN ESEN VE MELTEM CUMBUL LABİRENT'TE - WEB TV

  Türk-Alman ortak yapımı olan film, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Eurimages ve HessenInvestFilm Komisyonu (Almanya) tarafından desteklenmişti.

  LABİRENT YENİDEN SİNEMALARDA… “AKILLI AKSİYON YAPMAYA ÇALIŞTIK”
  Kaybedenler Kulübü’nden tam 9 ay sonra bir Tolga Örnek filmi daha: Labirent / Deniz Öner röportajı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı