GeriSpor Kyrie Irving: Dünya yuvarlak değil düz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kyrie Irving: Dünya yuvarlak değil düz!

Kyrie Irving: Dünya yuvarlak değil düz!

Cleveland Cavaliers'ın yıldız point guardı Kyrie Irving, çok ilginç açıklamalarda bulurdu. Inving, dünyanın yuvarlak değil düz olduğunu ve insanlara yalan söylendiğini belirtti.

NBC Sports'a konuşan Irving, "Dünya yuvarlak değil. Dünya düz. İnsanlara korku sağlayarak böyle şeyleri alıştırıyorlar. Oh dostum, çok sorgulama. Çünkü, ne kadar çok bilgiyi çözersen, bir o kadar bilgi daha çıkıyor. Bu çılgınlık. Dünya düz mü? Yoksa yuvarlak bir şekilde kendi etrafında dönüyor mu? Bence bu konuyu araştırmalısınız. Size söylüyorum, yüzümüze karşı yalan söylüyorlar. Bize yalan söylüyorlar! sözlerini kullandı.

Irving, ''Yıllar boyunca inanmak istediğime inandım. Ben de dünyanın yuvarlak olup döndüğünü sanıyordum. Gerçekten güneş sistemi içinde döndüğümüzü mü düşünüyorsunuz? Gönderdikleri hiçbir şey geri gelmiyor. Geri dönmüyor! Bize verdikleri bilgiler çok tutarsız. Gerçek burada. Sadece bu gerçeği aramalısınız. Ne dediğimi anlıyor musunuz?'' şeklinde konuştu.

Dünyanın düz olduğunu iddia eden Kyrie Irving, bu sezon Cleveland Cavaliers formasıyla 24.4 sayı ve 5.9 asist ortalamalarıyla mücadele ediyor. (Sporx)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle