NEVŞEHİR HABERLERİ

Kyk Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Yapıldı

IHA
27.10.2015 - 10:04Son Güncelleme :

KYK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ'NDE YAPILDI

IHA

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yönetim Kurulu Toplantısı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde yapıldı.
KYK Yönetim Kurulu Toplantısı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya, KYK Genel Müdürü Sinan Aksu, Kalkınma Bakanlığı Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Ahmet Alper Eğe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü ve KYK Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Filiz Kılıç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü ve KYK Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İrfan Aslan, Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Koç, KYK Nevşehir İl Müdürü Mehmet Sürücü katıldı. Toplantı öncesi misafirleri makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, kendilerine üniversite ve öğrenci profili hakkında bilgi verdi. Daha sonra Prof. Dr. Kılıç, günün anısına KYK Genel Müdürü Sinan Aksu ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan’a plaket takdiminde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyaret sonunda Rektörlük Toplantı Salonu’na geçilerek, Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Kyk Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kyk Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı