« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kuzu çevirip stres attılar

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bursaspor, kuzu çevirdi. Teknik direktör Bülent Korkmaz, takımın moral ve motivasyonunun iyi olduğunu söyledi.

Ergün AYAZ / İZMİT(Kocaeli), (DHA)
SON GÜNCELLEME
İzmit'e 1850 metre uzaklıkta bulunan The Green Park Kartepe Resort Hotel’de çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlılar, bugün Geyik Alanı bölgesinde kuzu çevirerek stres attı.

Birbirlerine sık sık takılan futbolcuların neşeli olduğu gözlenirten, yemek sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Bülent Korkmaz, "Takımda ufak tekfek sakatlıklarımız var. Kartepe’de çok güzel bir çalışma ortamı var. İyi bir seçim yaptığımızı düşünüyorum. Bu ortamda çalışmak bizim için çok önemli. Futbolcularımın moral ve motivasyonu yerinde. Bugün kuzu çevirerek hep beraber eğlendiler" dedi.

İyi bir kamp ortamı içersinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Ömer Aysan Barış, "Kartepe bizim için iyi bir moral depolayacağımız yer oldu. Sezona iyi bir performansla gireceğiz. Takım birbirine daha iyi kaynaşma ortamı oldu. Burda kamp yapmaktan çok memnunuz" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler