Ege Haberleri

EGE

  Kuzeyin oğlu Çeşme'yi salladı

  İlker KABADAYI / ÇEŞME, (İzmir) (DHA)
  21.09.2013 - 01:49 | Son Güncelleme: 17.09.2013 - 15:52

  İZMİR’in Çeşme İlçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 91’inci yılı kutlamaları kapsamında sahneye çıkan Volkan Konak, hayranlarını coşturdu.

  Çeşme Amfitiyatrodaki halka açık konserde, Yarim Yarim, Gurbet, Mimoza Çiçeğim, Benim Yarim Gelişinden Bellidir, Dertliyim Kederliyim, Maçka Yolları, Denizde Karatı Var, Cerahpaşa gibi 20 sevilen parçasını sinevizyonda gösterilen fotoğraflar eşliğinde sesleniren Volkan Konak, sahne performansıyla dikkati çekti. Nazım Hikmet’in şirlerinden oluşan bir kolajıda seslendiren Konak, yaklaşık 8 bin izyeyiciye unutulmaz bir gece yaşattı.
  CHP'li Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu'nun da zaman zaman alkışlarla eşilik ettiği konserin ortasında Çeşme’nin kurtuşunun 91.’inci yılı nedeniyle İzmir Marşı eşliğinde havai fişek gösterisi yapıldı. Gösteri sırasında Volkan Konak elinde Türk bayrağı olan küçük bir kız çocuğunu sahneye çıkartıp, elinden tutarak marşa eşlik etti. Konak konser sırasında türkülerinin arasına her konserde yaptığı gibi sohbetini de ekledi.
  Şarkıların ve türkülerin espirili fıkralarla, Atatürkçü, duygusal konuşmalarla harmanlanan kabare tadındaki konser, aniden bastıran şiddetli yağmur nedeniyle planlanan saaten önce sona erdi. Konserin sonunda sanatçının hayranları tiyatroyu terk etmeyip, dakikalarca yağan yağmurun altında fotoğraf çektirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı