Ege Haberleri

EGE

  Kuzey Hendeği’nde tango rüzgarı

  Sezer ŞAHİNDAŞ / BODRUM , (DHA)
  02.07.2012 - 10:30 | Son Güncelleme: 02.07.2012 - 10:29

  Bodrum'da, dünyada tango albümü satanlar listesinde bir numarada yer alan ‘Sexteto Canyengue Orkestrası’ ile Türk ve Arjantinli dansçılar muhteşem bir ‘Tango Poison’ gösterisi sergiledi. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’ndeki gösteri, tango sevenlere büyüleyici bir gece yaşattı.

  İstanbul Tango, Tangoloji, Tango Omega ve Bodrum Belediyesi tarafından, ‘Summer Tangofest Bodrum’ kapsamında ’Tango Poison’ gösterisi yapıldı. Dünyada tango albümü satanlar listesinde bir numarada yer alan ’Sexteto Canyengue Orkestrası’na Türk ve Arjantinli dansçılar eşlik etti. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’ndeki tango gösterisinde, yedi çift muhteşem tango gösterileri sergiledi. Dansçıların tango gösterileri nefesleri keserken, izlemeye gelenler tarafından büyük alkış aldı.

  Gösteriyi enerji eski bakanlarından Şinasi Altınel, eşi Sevim Altınel ve 500’e yakın kişi izledi. Bodrum’da tango ruhunu, yaptıkları etkinliklerle yaşatmaya çalıştıklarını belirten Summer Tangofest Bodrum Yetkilisi Murat Elmadağ “Tango albümleri arasında dünyada en çok satanlar listesinde bir numarada bulunan orkestraya Türk ve Arjantinli dansçılara eşlik etti. Tango severlerin Bodrum Kalesi’nde çok güzel bir gece geçirdiklerini ahmin ediyorum. Etkinliklerimiz, yaz ayları boyunca devam edecek” dedi.

   

   

  Kuzey Hendeği’nde tango rüzgarı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı