SAKARYA HABERLERİ

Kuzey Bölgesinin Muhtarları SASKİ’den Memnun

IHA
15 Ekim 2015 - 14:48Son Güncelleme : 15 Ekim 2015 - 14:49

KARASU KIZILCIK MAHALLESİ MUHTARI İSMAİL HAKKI TOPALOĞLU

IHA

Karasu ve Kocaali’de görev yapan muhtarlar SASKİ’nin mahallelerine kaliteli altyapı hizmeti sunduğunu, ihtiyaç halinde de içmesuyu ve atıksu ile ilgili taleplerinin kısa süre içerisinde karşılandığını belirtti.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin tüm ilçelere kesintisiz bir şekilde ulaştırdığı altyapı hizmetleri, kurumun en önemli çözüm ortaklarından olan muhtarlarda memnuniyet oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda açıklamalarda bulunan Karasu ve Kocaali’ye bağlı muhtarlar, kaliteli altyapı hizmeti aldıklarını, sorun anında da ekiplerin hemen gerekli müdahaleyi yaptığını belirterek, SASKİ yetkililerine teşekkür etti.
Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Demircioğlu, “Yeni Büyükşehir Yasasıyla tüm altyapı hizmetleri SASKİ’ye bağlandı. Artık Karasu’ya bağlı tüm mahallelere de altyapı hizmetini SASKİ sağlıyor. Saat kaç olursa olsun talep ettiğimiz hizmeti alıyoruz. Geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinde SASKİ’nin önemli çalışmaları oldu. Yağışlar başlamadan önce gerekli tedbirler alındı, yağışların ardından da sorun yaşayan bölgelere hemen müdahale edildi. SASKİ’nin hizmetlerinden dolayı Genel Müdürümüz Rüstem Keleş’e ve tüm çalışanlara çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Karasu Tepetarla Mahallesi Muhtarı Sıtkı Bak, “Yeni yasayla sırtımızdan büyük bir yük kalktı. Altyapı ve su hizmetleri en büyük sorunumuzdu. İçmesuyu ve atıksu yatırımlarını kontrol etmekte çok zorlanıyorduk. Yatırım için kime gideceğimiz de belli değildi. Hamdolsun artık bir muhatabımız var. SASKİ tüm sıkıntılarımızı giderdi. İhtiyaç halinde de kısa süre içerisinde gerekli müdahaleler yapılıyor. Genel Müdürümüze ve Karasu’da çalışan tüm personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Kocaali Süngüt Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Dandan, “Mahallemizde içmesuyu yetersizliği yaşanıyordu. SASKİ’ye konuyu bildirdik. Kısa süre içerisinde talebimiz karşılandı. SASKİ’ye bağlı ekipler gece gündüz çalıştı ve mahallemize ulaştırmak üzere son derece kaliteli bir kaynak oluşturdu. İnşallah kısa süre içerisinde bu sondajı hatta bağlayarak mahallemizde zaman zaman yaşanan içmesuyu sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız. Tüm SASKİ çalışanlarından Allah razı olsun” diye konuştu.
Küçük Karasu Mahallesi Muhtarı İbrahim İskender, “SASKİ bölgede gece gündüz çalışıyor. Saat kaç olursa olsun yetkililere ulaşıyoruz ve gerekli müdahaleleri yaptırıyoruz. SASKİ mahallelerimizin 50 yıllık ihtiyacını karşılayacak yatırımları hayata geçiriyor. Vatandaşımız da bu hizmetleri görüyor. SASKİ’nin yanındayız, SASKİ’den memnunuz. İnşallah kurumla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Hizmetlerinden dolayı tüm SASKİ çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.
Karasu Subatağı Mahallesi Muhtarı Şaban Tutuş ise, “SASKİ’nin her an görev başında olması bizlere de güven veriyor. Saat kaç olursa olsun, hafta sonu ve bayram tatili hiç fark etmiyor, talebimiz üzerine hemen ekip geliyor. İşbirliği içerisinde çalışıyoruz. Bizlere sunulan bu kaliteli hizmetlerden dolayı SASKİ Genel Müdürü Sayın Rüstem Keleş’e ve tüm SASKİ çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Kuzey Bölgesinin Muhtarları SASKİ’den Memnun hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 14 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kuzey Bölgesinin Muhtarları SASKİ’den Memnun haberi güncellenecektir.

  SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:19
  • Guneş
   06:09
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:58
  • Akşam
   19:54
  • Yatsı
   21:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı