Gündem Haberleri

  Kuyuda can pazarı

  Selahattin BUDAKOĞLU/BURSA, (DHA)
  18.02.2011 - 16:07 | Son Güncelleme:

  BURSA’da yakmak için ormanlık alandan odun ve kozalak toplayan 45 yaşındaki Fatma Çıldan, üzeri kapatılmayan 20 metrelik su kuyusuna düştü. Yaralanan Çıldan, itfaiye eri tarafından iple bağlanarak çıkartıldı. Hastaneye kaldırılan Çıldan tedavi altına alındı.

  Merkez Osmangazi İlçesi Demirtaş Mahallesi’nde bugün kuyuda can pazarı yaşandı. Yakmak için odun ve kozalak toplamak üzere ormanlık alana giden Fatma Çıldan, bir anlık dalgınlık sonucu üzeri açık bırakılan yaklaşık 20 metrelik su kuyusuna düştü. Olay, kadının yardım çığlıklarını duyan yakında bulunan akaryakıt istasyonunda çalışanların, polis ve itfaiyeyi uyarması sonucu ortaya çıktı.

  Kısa sürede belirtilen adrese gelen itfaiye ekipleri ve polis çevrede önlem aldı. Daha sonra beline ip bağlanan itfaiye eri Hasan Sabri, kuyuya inip yardım bekleyen Fatma Çıldan’ı arkadaşlarının yardımı ile kuyudan çıkarttı. Ölümden dönen Fatma Çıldan, burada sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulans ile Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

  İtfaiye görevlileri Fatma Çıldan’ın suya düştüğü için büyük kazadan ucuz kurtulduğunu söyledi. Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı